טרום א' - שרון: שירים ושרים בגבעת חיים

קבוצת טרום א' של מכבי עמק חפר (שלוחת גבעת חיים) זכתה בניצחון 5:6 על קבוצת מכבי נתניה 1, במשחק שבו עמק חפר צעדה ביתרון ברוב דקות המשחק. ויקי גלאם, המנהל המקצועי של עמק חפר: "אני גאה במאמן שי אזולאי, במנהל המסור רועי שלומוביץ - וכמובן בילדים הניפלאים, שמספקים לנו רגעי אושר מדי שבת"
פורסם ב: 31/10/2017 08:34:14

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

השבת האחרונה סיפקה לא מעט משחקים צמודים במחוז השרון של שנתון טרום א'. המגרש שבקיבוץ גבעת חיים אירח את המשחק בין קבוצות מכבי עמק חפר ומכבי נתניה, כשחשוב לציין: מאחר ולשני המועדונים שתי קבוצות בליגת השרון, מדובר בקבוצות הרשומות כקבוצות מספר 1 של שני המועדונים. בעמק חפר קבוצה מס' 1 היא משלוחת קיבוץ גבעת חיים, בעוד שקבוצה מספר 2 היא משלוחת היישוב בת חפר.

עמק חפר, שפתחה עונה עם הפסד 9:8 להפועל רעננה, הגיעה נחושה וחדה למשחק מול הקבוצה מעיר היהלומים - שפתחה עונה עם ניצחון גדול בדרבי על קבוצת שנתון 2008 של בית"ר טוברוק. עמק חפר עלתה ליתרון מבטיח תוך 13 דקות ליתרון 0:3, משערים של רועי גוסטינוב, נועם ואקיל ואלון דר. נתניה הצליחה לצמק ל 3:2 אבל דקה לפני המחצית, ליאור יופה שעבר העונה ממכבי נתניה לעמק חפר, הבקיע את הרביעי לזכות עמק חפר וקבע 2:4 במחצית.

המחצית השניה התנהלה במשחק שנע מצד לצד. אלון דר הבקיע את שערו השני  וקבע 2:5 לזכות עמק חפר. נתניה הצליחה לצמק שוב, אולם אלון דר בשערו השלישי קבע 3:6 לזכות העמק. כשנראה היה שהמשחק גמור הצליחו שחקני נתניה להבקיע שני שערים ולצמצם את התוצאה ל- 5:6 לזכות עמק חפר. חמש דקות לסיום התנהל משחק מותח, אולם לא נכבשו עוד שערים ובסיום ניצחון 5:6 יוקרתי ומתוק לזכות עמק חפר.

ויקי גלאם, מנהלה המקצועי של עמק חפר: "אני גאה במאמן שי אזולאי במנהל המסור רועי שלומוביץ בנו של שחקן העבר המיתולוגי של מכבי נתניה אליעזר שלומוביץ וכמובן בילדים הניפלאים שמספקים לנו רגעי אושר מדי שבת. הניצחון האמיתי הוא בהמשכיות שמייצר המועדון הקטן והצנוע שלנו. העובדה שאנחנו בעמק חפר מצליחים לייצר מדי שנה קבוצה איכותית שמתמודדת בכבוד מול קבוצות ממועדני הצמרת של הכדורגל הישראלי, היא ההוכחה שהשחקנים הטובים צומחים בחממות הקטנות והאיכותיות".

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה 1 את הפועל רמת השרון. מכבי עמק חפר את קבוצת מכבי נתניה 2.