נערים ג' - שרון 2: הצעירים חגגו בדרבי של טייבה

קבוצת נערים ג' של צעירי טייבה זכתה בניצחון 2:4 במשחק הדרבי מול שמשון, בו שתי הקבוצות חוללו מהפך. הניצחון מציב את צעירי טייבה גבוה יותר בטבלת שרון 2, לעומת שמשון.
פורסם ב: 31/10/2017 09:30:05

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

העיר טייבה שבשרון היא עיר שמאוד אוהבת כדורגל. למי שאינו יודע, בשנות ה-90 העיר כולה הייתה סביב קבוצת הבוגרים של הפועל טייבה, שאפילו שיחקה עונה אחת בליגת העל. מאז עברו הרבה מים בנהר והכדורגל בטייבה כבר שנים רבות לא זוכה לייצוג של קבוצת בוגרים בליגה בכירה, אך האהבה לכדורגל הייתה ונשארה חזקה.

בשבת האחרונה נפגשו למשחק דרבי קבוצות נערים ג' של צעירי טייבה ושמשון טייבה, שהחלו את העונה במחוז שרון 2 עם ניצחון אחד ושני הפסדים. המחצית הראשונה האירה פנים לשמשון, שחוללה במהלכה מהפך, אחרי ששער שכבש דיע ג'אברה העניק לצעירי טייבה יתרון בדקה ה-9. שתי דקות חלפו ושער שכבש יזאן חאג' יחיא השווה את התוצאה ל-1:1. בסמוך לשריקת הסיום של המחצית הראשונה,  שער בבעיטת פנדל של מוחמד עווידה העניק לשמשון יתרון 1:2.

המחצית השניה הייתה במעמד צד אחד, שחקני צעירי טייבה התעשתו, חיזקו את משחק ההגנה והיו תכליתיים בחלק ההתקפי. בתוך 11 דקות חוללה הקבוצה מהפך מדהים, שערים שכבשו ראיק יאסין, מוחמד ג'אבר ואחמד עויאדה המחליף העניקו לצעירי טייבה יתרון 2:4, עליו היא שמרה עד לסיום המשחק.

בשבת הקרובה לצעירי טייבה אתגר חדש - לנצח במשחק הביתי את קבוצת בית"ר טוברוק 2, שטרם הפסידה העונה. שחקני שמשון יקוו לחזור למסלול הניצחונות במשחק החוץ מול הפועל חדרה, שמצפה לנקודות ראשונות העונה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים