נערים ג' - מרכז: דרבי תל אביבי ללא הכרעה

קבוצות הדרום של הפועל ומכבי ת"א נפגשו למשחק דרבי, שבו הובקעו שני שערים בתוך דקה אחת והסתיים בחלוקת נקודות. לצהובים היה זה משחק שקטע את מאזנם המושלם. האדומים עדיין ללא הפסד.
פורסם ב: 31/10/2017 10:09:53

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות עמוד הפייסבוק של מחלקת הנוער הפועל ת"א

בשבת האחרונה תפס את מירב הפוקוס משחק דרבי הנוער התל אביבי, בין הפועל למכבי - משחק שתופס בעונה כזו פוקוס מוגבר, בהיעדר דרבי בין קבוצות הבוגרים של שני המועדונים. עם זאת, גם שנתון נערים ג' סיפק לנו משחק דרבי בין קבוצות הדרום של הפועל ומכבי ת"א - שבניגוד למשחק הנוער, היה הרבה יותר מאוזן.

הצהובים של אורי דוד התייצבו למשחק החוץ שלהם עם מאזן מושלם בארבעת המחזורים הראשונים, בעוד האדומים של קובי ברו התייצבו למשחק עם מאזן של תוצאת תיקו אחת ושלושה ניצחונות - מהם ניצחון שבוע קודם 1:2 במשחק הדרבי מול גדנ"ע. שתי הקבוצות הציגו כדורגל חיובי ויחסי הכוחות היו שקולים למדי. בדקה ה-24 האדומים עלו ליתרון 0:1 משער של מיכאל בן עמי - בנו של כדורגלן העבר אייל, ששיחק כמגן שמאלי וקשר אחורי בקבוצות בוגרים רבות - ובהן הפועל ת"א ועירוני קרית שמונה. התגובה של הצהובים לא המתינה זמן רב, כבר דקה לאחר השער שספגה הגיבה מכבי עם שער של אוסקר גלוך - שהשווה את התוצאה ל-1:1, שזו הייתה גם תוצאת הסיום של המשחק.

בשבת הקרובה שתי הקבוצות ייפגשו את קבוצות ערי החוף הדרומיות של הליגה: מכבי ת"א תארח את הפועל אשקלון - שמאזנה עומד על 3 נקודות עד כה. הפועל ת"א תתארח אצל מ.ס אשדוד - שמאזנה עומד על 10 נקודות, נקודה אחת פחות מאשר לאדומים מת"א.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.