נוער - על: אשדוד עצרה את הדהרה של רעננה

תצוגת תכלית של שחקני קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד הובילה את הקבוצה של זורי ברמכר לניצחון ביתי 0:3 על המוליכה הפועל רעננה, שמאזנה המושלם נקטע בעיר הנמל הדרומית.
פורסם ב: 31/10/2017 10:28:41

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: איציק נחמיאס

בשבת האחרונה את מירב הזרקורים בליגת העל לנוער תפסו מטבע הדברים משחקי הדרבי של ת"א ופ"ת - וגם מצבה העגום של האלופה בשתי העונות הקודמות מכבי חיפה, שהפסידה 3:1 בסכנין והיא משתרכת לה בתחתית הטבלה באופן מפתיע מאוד. משחק שבסיטואציה אחרת היה תופס פוקוס גדול יותר הוא המשחק שנערך באצטדיון באשדוד, שם הצליחה קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד להנחיל הפסד ראשון למוליכה הפועל רעננה - שהגיע לדרום עם מאזן מושלם בחמשת המשחקים הראשונים.

על הקווים נפגשו שני מאמנים, שככדורגלנים הצטיינו בתפקיד שאותו עשו: זורי ברמכר האשדודי היה בשנות ה-90 מהחלוצים הפוריים ביותר בליגה הארצית [הלאומית של היום], גל כהן הרענני היה בעשור הקודם ובתחילת העשור הנוכחי בלם קבוע בליגת העל בקבוצות דוגמת הפועל פ"ת, בני יהודה ת"א והפועל חיפה. בקרב המוחות בין השניים המאמן שהיה חלוץ גבר על המאמן שהיה בלם. אחרי מחצית ראשונה מאופסת אשדוד פתחה את המחצית השניה בסערה, בתוך 5 הדקות שבין הדקה ה-47 לדקה ה-52 כבשה אשדוד שלושה שערים - שהם שער אחד יותר ממה שספגה רעננה בחמשת המחזורים הראשונים. גל אביב היה הראשון לכבוש, טל שטרית היה השני והחלוץ אבי בוטבול כבש את השער שחתם את תוצאת המשחק בשלב מאוד מוקדם.

בשבת הקרובה מ.ס אשדוד תתארח אצל הפועל ת"א - שמדורגת בחלק התחתון של הטבלה עם 6 נקודות בשישה מחזורים. הפועל רעננה תחזור שוב לעיר חוף דרומית, כשתתארח אצל הפועל אשקלון - שמדורגת מתחת לקו האדום עם 3 נקודות. רעננה תגיע עם תקוות לניצחון שיותר אותה בפסגת הטבלה, אותה היא חולקת עם מכבי נתניה, שיחס השערים שלה נחות בשער אחד. 

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.