נערים ג' - מרכז 2: המהפכנים של מכבי רחובות

קבוצת נערים ג' המתחדשת של מכבי רחובות "צו פיוס" זכתה ביום שלישי האחרון בניצחונה הרביעי ברציפות - 2:2 דרמטי במשחק החוץ מול מ.כ אור יהודה, שהיה ניצחונה השלישי העונה לאחר מהפך. מעיין אזולאי, מאמן הקבוצה: "אנחנו נמצאים בתהליך של בנייה...אנחנו עובדים קשה ומתקדמים מאימון לאימון".
פורסם ב: 02/11/2017 14:14:11

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים ג' של מכבי רחובות "צו פיוס" מצויה בתהליך של בניה מחודשת, לאחר תחלופה גדולה שידע הסגל בקיץ האחרון. הקבוצה פתחה את העונה במחוז מרכז 2 עם הפסד 2:1 להפועל ירושלים, אך לאחר מכן עלתה על המסלול הנכון וניצחה בארבעה משחקי ליגה ברציפות והיא מדורגת במקום השני בטבלה, רחוקה 3 נקודות מהמוליכה הפועל הרצליה.

ביום שלישי האחרון הצליחה הקבוצה של מעיין אזולאי לזכות בניצחון רביעי ברציפות - 2:3 במשחק החוץ מול מ.כ אור יהודה, שהתייצבה למשחק עם מאזן זהה לשלה. רחובות, שהצליחה לחולל מהפכים במשחקי הניצחון 1:2 על מכבי שוהם ו-1:2 על קבוצת המשנה של הפועל ר"ג, שוב רשמה ניצחון שהושג לאחר מהפך. אור יהודה פתחה את המשחק מצוין, צמד שערים שכבש ליאור אוגרודוק בדקות ה-14 וה-21 העניקו לה יתרון 0:2 בשלב מוקדם. בדקה ה-29 שער שכבש מתן ברהום האורח צימק את התוצאה ל-2:1. במחצית השניה שער שכבש בדקה ה-56 אליהו אשטו השווה את התוצאה ל-2:2. בדקה ה-70 הושלם מהפך, שער שכבש אורי אבוטבול סלל את דרכה של מכבי רחובות לניצחון 2:3.

מעיין אזולאי, מאמן רחובות, אמר בסיום המשחק: "התחלנו את המשחק בצורה לא טובה, נקלענו לפיגור של שני שערים - אבל לאחר מספר שינויים חזרנו והשתלטנו על המשחק, ואף הצלחנו להפוך את התוצאה. אני מאוד מרוצה מהאופי שלנו - פעם שלישית שאנחנו הופכים פיגור לניצחון, מאוד מרוצה מאיך שהקבוצה נראית כרגע. אנחנו נמצאים בתהליך של בניה מחודשת, את הקבוצה עזבו מספר שחקנים משמעותיים מהעונות הקודמות וקלטנו שחקנים טובים במקומם, אנחנו עובדים קשה ומתקדמים מאימון לאימון".

ביום שישי הבא מכבי רחובות תארח את הכח עמידר ר"ג עם תקוות לניצחון חמישי ברציפות. מ.כ אור יהודה תתארח בשבת הבאה [לא הקרובה] אצל צפרירים חולון.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.