גביע המדינה: פורסם לוח המשחקים בכל השנתונים

ההתאחדות לכדורגל ערכה ביומיים הקודמים את הגרלת משחקי גביע המדינה. לעת עתה, פורסמו באתר ההתאחדות לוחות המשחקים של שנתוני הנערים, נוער וטרום א'. בכתבה זו דאגנו להביא לפרסום גם את הגרלת שנתוני הילדים.
פורסם ב: 02/11/2017 14:29:45

מאת: מערכת האתר

ליגות הכדורגל ייצאו אחרי משחקי סופ"ש לפגרה בת שלושה שבועות. עם החזרה מהפגרה, בסופ"ש של ה-24 וה-25 לחודש זה, ייערכו מרבית משחקי גביע המדינה. ההתאחדות לכדורגל ערכה ביומיים הקודמים הגרלות ממוחשבות למשחקי השנתונים. תוצאות ההגרלות נשלחו למנהלי המועדונים, ועד כה פורסמו באתר ההתאחדות תוצאות ההגרלה בשנתוני הנערים, נוער וטרום א'. בכתבה זו דאגנו להשלים את החסר, עם פרסום לוחות המשחקים המלאים של שנתוני הילדים, ועם התמקדות במשחקים המרכזיים שמציעים שנתוני הנערים והנוער.

נוער: המשחק המרכזי יפגיש לדרבי חיפאי שתי קבוצות מהליגה הלאומית, כשמ.כ נווה יוסף תארח את הפועל חיפה. עוד משחקים על טהרת הליגה הלאומית: הפועל כפר סבא תארח את איחוד בני בקה, הכח עמידר ר"ג תארח את בית"ר ת"א/רמלה. לרשימת המשחקים המלאה, הקליקו כאן.

נערים א': כמה מקבוצות ליגת העל ייכנסו למעגל המשחקים, בעוד שישנן כאלה שהעפילו אוטומטית לשלב הבא. מחזיקת הגביע, הפועל ת"א, תחל את המסע לשמירה על הגביע במשחק ביתי מול הפועל הוד השרון מהמחוז הדרומי של הליגה הארצית. הגרלה מזמנת לנו משחק דרבי השכונות הדרומיות של ת"א, כשבני יהודה מליגת העל תארח את גדנ"ע מהמחוז הדרומי של הליגה הארצית. לרשימת המשחקים המלאה, הקליקו כאן.

נערים ב': מחזיקת גביע השנתון בשלוש העונות האחרונות, מכבי חיפה "קצף", תחל את המסע לשמירה על הגביע במשחק ביתי מול בני אעבלין מצמרת מחוז הצפון. משחק על טהרת מחוז ארצית צפון יפגיש את מכבי עמק חפר ועליה כפר סבא. לרשימת המשחקים המלאה, הקליקו כאן.

נערים ג': מחזיקת הגביע, מכבי ת"א צפון, תתארח אצל א.ס רמת אליהו - שבשנים האחרונות מקבלת בקביעות קבוצות של מכבי ת"א בשלבים המוקדמים של הגביה, באופן תמוה משהו. מספר משחקים יפגישו קבוצות מהליגות הבכירות: קביליו יפו תארח את הפועל ת"א דרום, הפועל פ"ת תארח את הפועל ר"ג, הפועל קרית אונו תארח את גדנ"ע ת"א, הפועל ת"א צפון תארח את עירוני מודיעין, הפועל חיפה תארח את מכבי ברקאי, בני יהודה ת"א תארח את הפועל רעננה. לרשימת המשחקים המלאה הקליקו כאן.

משחקי גביע המדינה ילדים א'

מחזיקת הגביע, מכבי פ"ת דרום, תארח את הפועל כפר סבא. משחק דרבי חיפאי גם בשנתון ילדים א', כשמ.כ נווה יוסף תארח את בית"ר חיפה. יתר המשחקים [הקבוצה מימין היא המארחת]:

הפועל בקה אל גרביה - הפועל חדרה
הפועל באר שבע לבן - עירוני קרית גת 2
מ.ס קדימה/צורן - מכבי עמק חפר
קביליו יפו - הפועל רעננה
מכבי עמישב פ"ת - מכבי ת"א דרום
מ.ס חבל מודיעין - הפועל ראשל"צ מרכז
מכבי פ"ת צפון - הפועל ר"ג
בית"ר טוברוק - מכבי ברקאי
הפועל קרית אונו - המנצחת במשחק בין מ.כ אור יהודה להפועל ראשל"צ מערב,
צפרירים חולון - הפועל קטמון
מ.ס דימונה - הפועל באר שבע אדום
הפועל נצרת עילית - הפועל כפר קנא
הפועל חיפה - הפועל טירת הכרמל
מכבי צור שלום - מכבי חיפה "קצף"
עירוני קרית שמונה - בית"ר נהריה
הפועל מטה אשר - מ.ס קרית טבעון
בית"ר ירושלים - בית"ר גבעת זאב
גדנ"ע ת"א - מכבי הרצליה
הפועל אשקלון - מ.ס באר שבע
בני יהודה ת"א - הפועל רמת השרון
הפועל מגדל העמק - הפועל רמות מנשה/מגידו
מ.ס אשדוד - א.ס רמת אליהו
הפועל עפולה - מכבי חיפה/נהלל
האורתודכוסים בני יפו - סקציה נס ציונה
עירוני אריאל - הפועל פ"ת
מ.ס פרדס חנה/כרכור - עירוני נשר
מכבי נתניה - עירוני ג'ת/אלהלי
עירוני קרית גת - הפועל גדרה
מכבי בת ים - הפועל הוד השרון
הפועל ר"ג - הפועל ת"א דרום.

משחקי הגביע בשנתון ילדים ב'

מחזיקת הגביע, מכבי פ"ת דרום, תתארח אצל הכח עמידר ר"ג. בבאר שבע ייערך משחק דרבי, שבו תארח מ.ס באר שבע את הפועל באר שבע "לבן". גם בבירה ייערך משחק דרבי, בפעם הראשונה בהיסטוריה של מחלקות הנוער, תארח קבוצה של בית"ר ירושלים את הפועל קטמון. הפועל הוד השרון עלתה אוטומטית.

מכבי חיפה "קצף" - הפועל טירת הכרמל
א.ס קהילתי חולון - הפועל ראשל"צ מרכז
הפועל מגען מיכאל - מכבי נתניה
עירוני מודיעין - הפועל ירושלים
המנצחת במשחק בין הפועל נצרת עילית לבני סכנין תארח את הפועל משגב
מ.ס קרית טבעון - הפועל חיפה
מ.ס אשדוד - עירוני קרית גת 2
עירוני נשר - מ.כ נווה יוסף חיפה
הפועל מטה אשר - מ.ס רובי שפירא חיפה
הפועל רמות מנשה/מגידו - מכבי אחי נצרת
מ.ס פרדס חנה/כרכור - הפועל כפר סבא
מכבי חיפה נהלל - הפועל אסי גלבוע
הפועל ר"ג - הפועל קרית אונו 2
מכבי ברקאי - עירוני ג'ת אלהלי
הפועל ת"א צפון - מ.כ אור יהודה
הפועל חדרה - הפועל רעננה 2
בני יהודה ת"א - עירוני מודיעין 2
מ.ס קדימה צורן - הפועל רעננה 1
הפועל אשקלון - מכבי יבנה
צפרירים חולון - מכבי ת"א צפון
בית"ר ת"א/רמלה - בני יפו האורתודוכסים
הפועל עכו - עירוני קרית שמונה
מכבי הרצליה - מ.ס קדימה/צורן
הפועל ראשל"צ מערב - מכבי רחובות
הפועל מיתר - מ.ס באר שבע
מ.ס דרום השרון - בית,ר טוברוק
הפועל מגדל העמק - מכבי צור שלום
המנצחת במשחק בין מכבי ת"א דרום לעירוני בית דגן תארח את א.ס רמת אליהו

משחקי הגביע בשנתון ילדים ג'

מחזיקת הגביע, מכבי נתניה, תארח את הפועל כפר קאסם. משחק דרבי ייערך בבירת הנגב, כשהפועל באר שבע תארח את מ.ס באר שבע. יתר המשחקים:

מ.כ נווה יוסף חיפה - בני סכנין
עירוני מודיעין - א.ס רמת אליהו
מ.ס לוד - מכבי ת"א צפון
בית"ר חיפה - עירוני נשר
הפועל אשקלון - מכבי באר שבע
הפועל פ"ת צפון - הפועל רעננה
הפועל ת"א דרום - א.ס קהילתי חולון
הפועל אסי גלבוע - מ.ס כפר קמא
הפועל חיפה - הפועל משגב
הפועל גדרה - הפועל ראשל"צ מרכז
מ.ס קדימה/צורן - הפועל חדרה
בית"ר טוברוק - הפועל פרדסיה
מכבי אחי נצרת - הפועל יקנעם
הפועל פ"ת - בית"ר ר"ג
הפועל הוד השרון תארח את המנצחת במשחק בין מ.כ אור יהודה למכבי ת"א דרום
הפועל כפר סבא - מ.ס פרדס חנה/כרכור
הפועל מטה אשר - עירוני קרית שמונה
הפועל קרית אונו תארח את המנצחת במשחק בין מ.ס דרום השרון למכבי פ"ת
האורתודוכסים בני יפו - הפועל רמת השרון
מכבי חיפה "קצף" - עירוני נשר 2
מ.ס חבל מודיעין - הפועל ראשל"צ מערב
בית"ר ירושלים - מכבי שוהם
מכבי צור שלום - הפועל טירת הכרמל
גדנ"ע ת"א - מכבי הרצליה
מכבי עמק חפר - הפועל כפר סבא
הפועל ר"ג - מכבי פ"ת צפון
מ.ס קדימה צורן - הפועל מעגן מיכאל
מכבי רחובות - מ.ס אשדוד
עירוני מודיעין 2 - בני יהודה ת"א
הפועל נצרת עילית - מכבי חיפה/נהלל

להגרלת משחקי גביע המדינה לשנתון טרום א', הקליקו כאן.


כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.