נוער - שפלה: שער הנגב שתתה מהבאר

ניצחון שני העונה לקבוצת מ.כ שער הנגב - ניצחון חוץ 1:2 מרשים על קבוצת הצמרת של מ.ס באר שבע. הפסד ראשון לקבוצה של שלומי בן גרא.
פורסם ב: 04/11/2017 00:33:06


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

שישי שמח לקבוצת הנוער של מ.כ שער הנגב, המודרכת ע"י רועי חלבי - שהגיע למועדון ממחלקת הנוער של הפועל באר שבע. אתמול התארחה הקבוצה בבירת הנגב אצל מ.ס באר שבע, המודרכת ע"י שלומי בן גרא - קבוצה שהתחילה את העונה עם 4 ניצחונות ותוצאת תיקו אחת, לעומת שער הנגב שמאזנה בארבעה משחקים עמד על ניצחון אחד, תוצאת תיקו אחת ושני הפסדים.

מ.כ שער הנגב עשתה כמה צעדים לעבר ניצחון כבר במחצית הראשונה. בתוך 10 דקות שחקנה המצטיין עידו גלוב, ששב מעונה בקבוצת נערים א' של הפועל אשקלון, כבש צמד שערים. בדקה ה-30 גלוב פרגם בעיטת פנדל לשער יתרון 0:1, בדקה ה-40 גלוב כבש שער שדה שהכפיל את יתרונה של שער הנגב ל-0:2. 

במחצית השניה הדומיננטיות עברה לצד של הקבוצה המארחת, שבדקה ה-65 חזרה למשחק עם שער מצמק שכבש בר דלאל. בדקה ה-85 שער הנגב נותרה עם 10 שחקנים, בשל הרחקתו בכרטיס אדום ישיר של שון היוז, אך למרות זאת הצליחה להגן על יתרונה ובסיום חגגה ניצחון 1:2.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.