נערים א' - שרון: חג למכבים מעיר היהלומים

קבוצת נערים א' של מכבי השרון נתניה שומרת על מקומה בפסגת השרון, אחרי שניצחה 0:2 במשחק החוץ את קבוצת "צו פיוס" של הפועל רעננה.
פורסם ב: 04/11/2017 08:53:45


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


קבוצת נערים א' של מכבי "השרון" נתניה, המודרכת ע"י ברוך חסן - מכוכביה של מכבי נתניה בשנות ה-80, עוברת תקופה לא קלה בחודשים האחרונים. בחודש אפריל האחרון איבדה הקבוצה בנסיבות טראגיות את שחקנה, עידן צחייק, שנהרג בתאונת אופניים במרכז העיר נתניה, ומאז הקבוצה ממשיכה בפעילותה בצל המקרה העצוב והקשה. אחרי שאת העונה שעברה סיימה הקבוצה במרכז טבלת השרון של שנתון נערים ב', העונה נראה שהקבוצה היא מועמדת להתמודד על אליפות השרון של שנתון נערים א' ולעשות היסטוריה בקנה מידה של המועדון.

אתמול זכתה הקבוצה של ברוך חסן בניצחון רביעי העונה, שמתווסף לתיקו שיש במאזנה. הקבוצה מעיר היהלומים התארחה אצל קבוצת "צו פיוס" של הפועל רעננה, שהתייצבה למשחק עם מאזן של שני ניצחונות ושני הפסדים. נתניה פתחה את המשחק במגמה התקפית, כבר לאחר 3 דקות היא עלתה ליתרון 0:1 - משער שכבש ניקולס טורס מטיאס. למרות השער המוקדם, נתניה לא הצליחה למנף זאת להמשך הבקעות במחצית הראשונה. בדקה ה-50 שער שכבש יועד ארד הכפיל את יתרונה של נתניה, שחגגה בסיום ניצחון 0:2 ויציאה עם חיוך לפגרה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.