נערים ג' - יזרעאל: גלבוע צלחה את הכנרת

קבוצת נערים ג' של הפועל אסי גלבוע שומרת על מאזן מושלם, אחרי שזכתה בניצחון חוץ 1:3 על עירוני טבריה, שקיוותה לנצח במשחק ולכבוש את המקום הראשון מהגלבוע.
פורסם ב: 04/11/2017 16:17:39

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה שמחה ומוצלחת לקבוצת נערים ג' של הפועל אסי גלבוע, המודרכת ע"י יוסי קאופמן. אחרי ארבעה ניצחונות בארבעת המחזורים הראשונים במחוז יזרעאל התייצבה הבוקר הקבוצה למשחק חוץ באצטדיון עם הנוף היפה ביותר בארץ - האצטדיון בטבריה המשקיף על הכנרת. מי שחיכתה לקטוע את המאזן המושלם של הגלבוע היא עירוני טבריה, המודרכת ע"י כדורגלן קבוצת הבוגרים שלומי ברז'יק, קבוצה שפתחה את העונה עם ארבעה ניצחונות ותוצאת תיקו [שיחקה משחק אחד יותר מהגלבוע].

שחקני שתי הקבוצות עלו למגרש עם נחישות גדולה לזכות בניצחון, אך שחקני הגלבוע היו ממוקדים יותר וזכו בניצחון חמישי העונה. בדקה ה-32 שער שכבש מוסטפא זועבי העלה את הגלבוע ליתרון 0:1, שנשמר עד לסיום המחצית הראשונה. המחצית השניה נפתחה עם יוזמה טבריינית, שער שכבש מיכאל פרץ בדקה ה-50 העניק לקבוצה המארחת שוויון 1:1. חמש דקות בלבד החזיק יתרונה של טבריה, עד ששער שכבש דניאל משה העלה את הגלבוע ליתרון 1:2. ניסיונותיה של טבריה לחזור למשחק עלו בתוהו, כשבדקה ה-78 דניאל משה השלים צמד שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 להפועל אסי גלבוע.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.