נערים ב' - שרון: דרבי ללא הכרעה בהרצליה

במשחק הדרבי של הרצליה בין הפועל לקבוצת המשנה של מכבי הצליחה הקבוצה של מיכאל אשכנזי-אלהרר לחזור מפיגור 2:0 לשוויון 2:2. תגובות המאמנים בכתבה.
פורסם ב: 04/11/2017 17:08:14

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

כששתי קבוצות משני מועודנים שונים החולקות את אותם מתחמי אימונים נפגשו למשחק דרבי, זה תמיד חייב להיות פיקנטי ומעניין. הבוקר נפגשו במגרש הקאנטרי בהרצליה למשחק דרבי קבוצות נערים ב' של הפועל ומכבי, למשחק במסגרת ליגת השרון. לשני המועדונים קבוצה נוספת בשנתון זה, זו של מכבי משחקת בליגה הארצית וזו של הפועל משחקת במחוז מרכז.

הפועל התייצבה למשחק עם מאזן מושלם בארבעה משחקי ליגה, בעוד מכבי התייצבה עם מאזן צבירה של 4 נקודות מארבעה משחקים. ע"פ הטבלה הפועל התייצבה למשחק כפייבוריטית, אך במשחק עצמו מכבי נראה הייתה שהיא בדרך לניצחון מהפועל והצדיקה את הקלישאה השחוקה שאומרת ש"לדרבי חוקים משלו". מכבי פתחה את המשחק שער בדקה ה-7 מרגלו של יונתן לוי ובדקה ה-52 שער שכבש אופק מינזלבסקי הכפיל את יתרונה ל-0:2, אלא שאז הגיעה התעוררות של הפועל, שערים שכבשו אלחנדרו וילנדיה ולירוי חוגי יצרו שוויון 2:2, תוצאה שנשמרה עד לסיום המשחק.

מיכאל אשכזי-אלהרר, מאמן הפועל, אמר בסיום המשחק: "לא היינו מדויקים במחצית הראשונה והיינו מאוד יהירים - וחבל שכך. למרות שהגענו ל-6-7 מצבים ליד השער, לא היינו מדויקים מספיק כדי לכבוש. מכבי כבשו שני שערים משני מצבים, שבהם אנחנו לא היינו מרוכזים מספיק בהגנה ויצרה עוד 3-4 איומים כתוצאה מכדורים נייחים. המחצית השניה הייתה טובה יותר עבורנו, כבשנו שני שערים שהגיעו לנו והחמצנו עוד מספר מצבים. הכי חשוב שהייתה אווירה טובה ומשחק בקצב טוב עם שתי קבוצות מאומנות".

רונן אלמליח, מאמן מכבי, אמר בסיום: "משחק דרבי עם הרבה אמוציות, בלי הרבה כדורגל והרבה לחימת מצד שתי הקבוצות. אם היו שואלים לפני המשחק, הייתי קונה תיקו, אבל איך שהתפתח המשחק מאכזב לאבד יתרון של שני שערים. אני גאה בשחקנים שנלחמנו ונתנו הכל, אנחנו ממשיכים הלאה".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.