ילדים ב' - שרון: נווה יוסף יצאה שמחה לפגרת השזרוע

קבוצת ילדים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה יצאה לפגרת השזרוע עם מאזן מושלם בארבעת המחזורים הראשונים. אתמול ניצחה הקבוצה 1:3 את מכבי נתניה. שחר פוני, מאמן הקבוצה:"אין ספק שרואים שזאת שנה ראשונה של הילדים בשנתוני ה-11, אבל בטוח אני בטוח שסיבוב שני יחול שיפור בכל הקבוצות".
פורסם ב: 05/11/2017 13:46:01

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת שנתון 2005 של מ.כ נווה יוסף חיפה מוכיחה גם בשנתוני ה-11, שהיא בהחלט ראויה לשחק בליגה בכירה. אותה קבוצה שלפני שנתיים כעסה מאוד על אגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל, שסירב לבקשתה להשתבץ בליגת השרון, סיימה את העונה שעברה עם אחד המאזנים הטובים בליגת השרון של שנתון ילדים ג', ולפגרת השזרוע של העונה הזו היא יוצאת עם מאזן מושלם בארבעה משחקים בליגת השרון של שנתון ילדים ב'.

אתמול התארחה מ.כ נווה יוסף חיפה אצל מכבי נתניה, קבוצה מוכשרת שבעונה שעברה סיימה גם היא את העונה במחוז השרון של שנתון ילדים ג' עם אחד המאזנים הטובים בליגה. נווה יוסף חזרה לנתניה מספר חודשים אחרי שמשחק הגביע מול מכבי נתניה הוכרע בפנדלים לזכות הקבוצה הביתית, בסיומו של משחק מרתק. הפעם נווה יוסף הייתה עם רגלה על העליונה. בדקה ה-10 מסירה של טל שפירא ליונתן אטיאס הסתיימה בשער יתרון 0:1 לזכות נווה יוסף. חלפו להן מספר דקות, נגיעת יד ברחבה של אחד משחקני ההגנה של מכבי נתניה הובילה לפסיקה לבעיטת פנדל - אותה תרגם רועי זלץ לשער יתרון 0:2. נווה יוסף המשיכה עם המומנטום החיובי, בפתיחת השליש השני פריצה מצוינת של יובל כהן הסתיימה בבעיטה של השחקן, שנהדפה ע"י שוער נתניה לרגליו של יונתן אטיאס - שכבש שער שני במשחק והעלה את נווה יוסף ליתרון 0:3. בשליש האחרון של המשחק מכבי נתניה הצליחה לכבוש שער מצמק לקראת סיום המשחק מרגלו של סאן עטיה - שקבע את תוצאת המשחק, ניצחון 1:3 לזכות נווה יוסף.

שחר פוני, מאמנה של הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: "היה משחק טוב של שתי הקבוצות. ניצלנו את המצבים שהגענו אליהם בשליש הראשון וזה נתן לנו הרבה ביטחון, בשליש שני כבשנו עוד שער - בעוד שנתניה למזלנו החמיצה. השליש אחרון היה שליטה של נתניה - שהיא קבוצה מאוד מוכשרת, עם מאמן אדיר בדמותו של לידן דלויה, חבר יקר ונכס גדול למכבי נתניה. אין ספק שרואים שזאת עונה ראשונה של הילדים בשנתוני ה-11, אני בטוח שסיבוב שני יהיה שיפור אצל כולנו".