נוער - ארצית דרום: ניצחון בכורה לעירוני קרית גת

קבוצות הנוער של עירוני קרית גת ובית"ר ר"ג נפגשו אתמול למשחק בין שתי קבוצות שמאזנן עמד על הפסדים בלבד. שחקני הקבוצה המארחת היו חדים יותר במחצית הראשונה וזכו בכל הקופה עם ניצחון 1:2.
פורסם ב: 05/11/2017 13:46:17

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

לא נעים לצאת לפגרת השזרוע בלי נקודות זכות. עם המסר הזה עלו אתמול קבוצות הנוער של עירוני קרית גת ובית"ר ר"ג להתמודדות בינהן, שנערכה בעיר הדרומית. כל אחת מהקבוצות נחלה הפסדים בארבעת המחזורים הראשונים במחוז הדרומי של הליגה הארצית, כך שלשתיהן היו את כל הסיבות לעלות חדורות מוטיבציה למשחק אתמול.

עירוני קרית גת הייתה עדיפה וממוקדת יותר במחצית הראשונה, כבשה שני שערים מרגליהם של אלעד דרור בדקה ה-9 ואושר סויסה בדקה ה-45, שהעניקו לה יתרון 0:2. במחצית השניה ר"ג הצליחה לחזור למשחק עם שער שכבש בדקה ה-65 סהר שעשע, שצימק את התוצאה ל-2:1, אך עד לסיום המשחק לא נכבשו שערים נוספים ובסיום קרית גת חגגה ניצחון ראשון.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.