ילדים א' - מרכז: המנורה מחייכת בבירה

קבוצת ילדים א', המודרכת ע"י רפי אזולאי, ניצחה בשבת האחרונה 0:1 במשחק החוץ מול מכבי ת"א דרום - במשחק בין שתי קבוצות שהתייצבו למשחק עם מאזן מושלם.
פורסם ב: 06/11/2017 13:25:03

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת ושמחה לקבוצת ילדים א' של בית"ר ירושלים, שיוצאת לפגרת החורף כשהיא הקבוצה היחידה בליגת המרכז שלה מאזן מושלם. אחרי שפתחה את העונה עם ניצחון ביתי 1:3 על מ.ס אשדוד, ניצחון חוץ 0:3 על הפועל ר"ג וניצחון ביתי 1:2 על מכבי פ"ת, הצליחה בשבת האחרונה הקבוצה של רפי אזולאי לנצח 0:1 את משחק החוץ מול מכבי ת"א דרום - שהתייצבה למשחק כשגם לה מאזן מושלם, אחרי שפתחה את העונה עם שלושה ניצחונות - 1:4 במשחק החוץ מול הפועל פ"ת,  1:3 ביתי על הפועל ראשל"צ ו- 1:3 במשחק החוץ מול עירוני מודיעין.

בית"ר ירושלים הטיבה לשחק במחצית הראשונה ובאה על שכרה בדקה ה-20, כאשר בעיטה מכ-17 מטרים של אלון בן עמי לחיבורים ולרשת של הקבוצה המארחת העלה את בית"ר ירושלים ליתרון 0:1. במחצית השניה מכבי ת"א הייתה דומיננטית יותר, אך נתקלה במשחק הגנה יעיל של הקבוצה מהבירה, שהצליחה לשמור על רשת נקיה וחגגה בסיום ניצחון 0:1, שמציב אותה כקבוצה היחידה בליגה שלה מאזן מושלם.

קבוצת שנתון 2004 של בית"ר ירושלים מגלה מאז תחילת דרכה שיפור והתקדמות, בהחלט קבוצה שמומלץ לראשי המועדון לטפח אותה לקראת המשך דרך מוצלחת וטובה גם בעתיד.