נערים: אשדוד על המסלול הירוק

קבוצות נערים א' ונערים ב' של מ.ס אשדוד זכו בניצחונות נאים בשבת האחרונה על המקבילות של מכבי חיפה משלוחת "קצף". קבוצת נערים ב' נצמדה בפסגת הטבלה למכבי חיפה, קבוצת נערים א' שברה בצורת ניצחונות.
פורסם ב: 06/11/2017 13:35:41

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ג'ו הירש - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

שבת שמחה בגזרת קבוצות הנערים הבכירות של מ.ס אשדוד. קבוצות נערים א' וקבוצות נערים ב' אירחו בשבת האחרונה את המקבילות של מכבי חיפה משלוחת "קצף" וזכו בכל הקופה.

קבוצת נערים א', המודרכת ע"י כדורגלן העבר יגאל זריהן, החלה את העונה עם שני ניצחונות מרשימים בהם הבקיעה 15 שערים - ומאז צברה רק נקודה אחת בארבעה מחזורים, זכתה בניצחון 0:2 על המקבילה של מכבי חיפה - שמסגלה הוקפץ לקבוצת הנוער שני שחקני התקפה בולטים שלה - מוזי טימוטי - שכבש שער במשחק הניצחון של קבוצת הנוער 0:3 על מכבי ת"א. בחיפה עלה בהרכב חלוץ קבוצת נערים ב', סתיו נחמני לצד רועי מרדכי - שחזר משורות קבוצת הנוער. שערים שכבשו עידן דהן [53] ועוז בילוי [64] העניקו לאשדוד ניצחון על מכבי חיפה - לה היה זה הפסד שני ברציפות, ומאזנה עומד על 4 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו.

קבוצת נערים ב', המודרכת ע"י קובי אדרי, ניצחה 1:3 במשחק המרכזי של המחוז הדרומי בליגה הארצית את המוליכה, מכבי חיפה "קצף", וכעת לשתי הקבוצות מאזן זהה העומד על 19 נקודות ב-8 מחזורים. אחרי מחצית ראשונה ללא שערים, שער שכבש נבו שדו העלה בדקה ה-57 את מכבי חיפה ליתרון 0:1. בדקה ה-60 נפסקה בעיטת פנדל לזכות אשדוד, אותה תרגם לשער שוויון עידן אשטיא. מכאן המומנטום עבר לצד האשדודי, שערים שכבשו שקד חכמון בדקה ה-74 ומאור מולו בסמוך לסיום המשחק העניקו לאשדוד את הניצחון הגדול, וכעת רק יחס שערים מפריד בינה לבין פסגת הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.