ילדים ג' - צפון: כפר כמא בהילוך שני

קבוצת ילדים ג' של מ.ס כפר כמא זכתה בניצחון שני העונה - 4:6 במשחק ביתי מול מ.כ עמק יזרעאל. טל קמחי, מאמן הקבוצה: "התוצאות הטובות בדרך הן רק בונוס ותמורה לעבודה הקשה שהילדים הנהדרים האלה עושים".
פורסם ב: 07/11/2017 16:55:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת לקבוצת ילדים ג' של מ.ס כפר כמא, המודרכת ע"י טל קמחי. ביום שישי האחרון זכתה הקבוצה בניצחון שני העונה - 4:6 על מ.כ עמק יזרעאל, במשחק צמוד שתוצאת המחצית בו הייתה שוויון 2:2. את השערים לזכות כפר כמא כבשו ניתאי אביטן - שלושער, רותם סלע - צמד וגולן עוז. את השערים לזכות עמק יזרעאל כבשו: עידן ספקטור - צמד, אריאל נתיב ודין תורג'מן.

טל קמחי, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: "התוצאה פחות חשובה כרגע. יותר חשוב שהשחקנים לומדים ומשתפרים משבוע לשבוע ועונים להוראות הטקטיות". בנוגע להמשך העונה משתף קמחי במטרות של הקבוצה: "מדובר בקבוצה חדשה לגמרי, השחקנים עדיין בשלבי חיבור והיכרות אחד עם השני. גם אני לומד אותם תוך כדי תנועה, כל אחד מה היתרונות והחסרונות שלו כדי ליצור בסופו של תהליך קבוצה מגובשת ומאוחדת ושמשחקת כדורגל טוב. התוצאות הטובות בדרך הן רק בונוס ותמורה לעבודה הקשה שהילדים הנהדרים האלה עושים.  בסופו של דבר כמו שאני תמיד אומר לשחקנים - הדרך היא המטרה והציפייה שהם יהיו על דרך המלך". לסיום, שם קמחי דגש על הצד החינוכי והחברתי: "פרט לנושא המקצועי, חשוב מאוד שהילדים יקנו חינוך וערכים ולקבל את האחר. יש בקבוצה שחקנים ממגזרים שונים: יהודים, צ'רקסים ומוסלמים. האחווה, הכבוד והשיתוף פעולה אחד עם השני, זאת פשוט גאווה גדולה".