נערים ג' - מפרץ 1: אעבלין מושלמת, אחווה חיפה כבר לא

קבוצת נערים ג' של בני אעבלין זכתה בשבת האחרונה בניצחון 2:5 על אחווה חיפה, במשחק בין שתי קבוצות שפתחו את העונה עם מאזן מושלם בארבעה משחקים. מוסטפא חאג' אחמד, מאמן הקבוצה המנצחת:
פורסם ב: 07/11/2017 17:16:47

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות בלבד התייצבו למחזור האחרון בליגת מפרץ 1 של שנתון נערים ג', כשלהן מאזן מושלם - בני אעבלין ואחווה חיפה. שתי הקבוצות נפגשו למשחק ליגה באעבלין, כשמראש הן יודעות שלפחות אחת משתי הקבוצות תיפרד מהמאזן המושלם בתום המשחק.

אחרי 20 דקות ללא כדורגל אעבלין שטפה את המגרש והצליחה לכבוש 4 שערים עד לסיום המחצית הראשונה. זה החל עם שער שכבש קוסאי קורטס - והמשיך עם שלושה שערים בחמש הדקות האחרונות של המחצית הראשונה מרגליהם של מסעוד שיתי [צמד] ועבדאללה אבו אל היג'א - שהעניקו לאעבלין יתרון 0:4. את המחצית השניה אעבלין פתחה עם תנופה, שער שכבש בבעיטה מחוץ לרחבה רביע אבו חראב בדקה ה-46 העניק לה יתרון 0:5. בשלב הזה אעבלין הורידה הילוך, בעוד אחווה התעוררה מההלם והחלה להילחם על כבודה. בדקה ה-65 שער שכבש עומאר אבו עבאס צימק את התוצאה ל-5:1, בסמוך לסיום המשחק שעבר שכבש כריסטיאן שוקרי קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:5 לזכות אעבלין.

מוסטפא חאג' אחמד, מאמן בני אעבלין, אמר בתום המשחק: "
מחצית ראשונה יוצאת מהכלל שלנו עשתה לנו את העבודה לקלה יותר. עלינו למחצית השנייה במטרה לכבוש שער מהיר ולסגור סופית את סיפור המשחק ועמדנו בציפיות. הציפיות שלנו לעונה הקרובה הן להציג כדורגל יפה לעין עם שיתוף כמה שיותר שחקנים ולתת לכולם ליהנות מחווית המשחקים בשבת. הצטרפו אלינו 5-6 שחקנים מהעיר הסמוכה לנו - שפרעם, אשר חיזקו את הקבוצה בצורה מאוד בולטת והעלו את הרמה של הקבוצה והפכנו להיות קבוצה חזקה יותר שלדעתי תסיים במקומות הראשונים בטבלה". בנוגע לעתיד הרחוק יותר לחאג' אחמד יש כיוון ברור: "המטרה העיקרית היא להכין את הקבוצה בצורה מאוד יסודית, מאחר ויש סיכוי מאוד גדול שבשנה הבאה הקבוצה הזו תשחק בליגה הארצית של שנתון נערים ב', בין היתר כדי שהקבוצה שלנו תהנה מהחוויה ותשחק בליגה חזקה יותר ותשתלב בה בצורה מיטבית. אני מאמין שיש לנו את הכלים לעשות את הצעד הזה . אני רוצה לאחל בהצלחה למועדון הפועל בני אעבלין, במטרות אשר הציב אותן ולכל השחקנים במועדון".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.