נערים א' - ארצית דרום: קטמון יצאה שמחה לפגרה

קבוצת נערים א' של הפועל קטמון זכתה ביום שלישי בניצחון חוץ 1:4 על מכבי שוהם. לפגרת השזרוע יצאה הקבוצה של חיים סיטון, כשהיא רחוקה 3 נקודות בלבד מפסגת טבלת ארצית דרום.
פורסם ב: 09/11/2017 14:23:29

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: שרון כהן

המחוז הדרומי של הליגה הארצית מייצר לנו פתיחת עונה מאוד מעניינת בחלק העליון של הטבלה, עם הרבה הפתעות נעימות. הפועל אשקלון מוליכה את הטבלה עם 18 נקודות, הפועל ראשל"צ מדורגת במקום השני עם 17 נקודות ומתחתיה שתי קבוצות עם 15 נקודות כ"א - הפועל קטמון והפועל הוד השרון, קבוצות שבהחלט ראויות לשבח על פתיחת עונה מוצלחת יותר מהציפיות המוקדמות.

ביום שלישי האחרון קבוצת נערים א' של הפועל קטמון, שמודרכת ע"י חיים סיטון - שאימן בעבר במחלקת הנוער של מכבי ת"א, התארחה אצל מכבי שוהם - שפתחה את העונה עם צבירה של 4 נקודות בלבד והיא מקדימה בנקודה אחת את הקו האדום. שחקני קטמון תרגמו את הפערים בטבלה גם לכר הדשא בצורה מרשימה. בדקה ה-35 שער שכבש מתן שוורץ העלה את הקבוצה מהבירה ליתרון 0:1. במחצית השניה המשיכה קטמון במגמה ההתקפית, שער שכבש מידן כהן הכפיל את יתרונה בדקה ה-53. מתן שוורץ, מלך שערי הקבוצה, הוסיף צמד בדקות ה-65 וה-79, שהניב לו שלושער ולקבוצתו יתרון 0:4. לקראת סיומו של המשחק נפסקה בעיטת פנדל לזכותה של שוהם, אותה תרגם לשער תומר בטיטו, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 לזכותה של קטמון.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.