נערים ג' - גביע: הפועל פ"ת חידשה את התנופה

קבוצת נערים ג' של הפועל פ"ת, שיצאה לפגרה עם ניצחון ליגה 3:4 על מכבי ת"א צפון, חזרה מהפגרה חדה והעפילה לשלב הבא של גביע המדינה, אחרי שניצחה 1:2 את הפועל ר"ג - שפתחה את העונה בליגת המרכז בצורה מוצלחת.
פורסם ב: 25/11/2017 13:23:00

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת

אין הרבה משחקים בגביע המדינה של שנתון נערים ג' שהפגישו קבוצות מהליגות הבכירות. אחד מהבודדים שכן, הוא המשחק שבו אירחה הפועל פ"ת את הפועל ר"ג. הפועל פ"ת פתחה את העונה עם צבירה של 11 נקודות בשישה משחקים בליגת השרון, בעוד הפועל ר"ג פתחה את העונה עם צבירה של 12 נקודות בשישה משחקים בליגת המרכז.

במשחק ספורטיבי שבו נשלפו שני כרטיסים צהובים בלבד, הצליחה הקבוצה המארחת ממלאבס לזכות בכל הקופה. בדקה ה-15 שער שכבש בן לוי העלה את הפועל פ"ת ליתרון 0:1, שהחזיק מעמד עד הדקה ה-57 שבה הצליח איתמר גולן לכבוש שער שוויון - לאחריו ספג כרטיס צהוב. עשר דקות החזיק מעמד שער השוויון שכבשה ר"ג. הפועל פ"ת השיבה לר"ג עם שער שכבש דניאל גולני, שהעלה אותה ליתרון 1:2 בו החזיקה עד לסיום המשחק, לאחריו חגגה זכייה בניצחון והעפלה לשלב הבא של המשחקים.

בשבוע הבא יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה. הפועל פ"ת תתארח אצל הפועל כפר סבא - המדורגת במקום השלישי בטבלת השרון. הפועל ר"ג תתארח אצל קביליו יפו, שמדורגת בתחתית הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.