נוער: שתי סינדרלות מחוזיות בשישי אחד

קבוצות הנוער של מ.ס חצור הגלילית ועירוני מודיעין הן הסינדרלות הגדולות של משחקי הגביע ביום שישי. מודיעין מצמרת ליגת המרכז הדיחה את הפועל קטמון מצמרת הלאומית, חצור הגלילית (בתמונה) ממרכז טבלת צפון הדיחה את הפועל נחף מהארצית.
פורסם ב: 25/11/2017 13:41:56

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שישי של הפתעות בגביע המדינה לנוער. שתי סינדרלות סיפק לנו יום משחקי אתמול - מ.ס חצור מליגת צפון 1 ועירוני מודיעין מליגת מרכז, שתיהן הדיחו קבוצות מליגות גבוהות יותר בצורה מרשימה.

מתחילים עם עירוני מודיעין, המודרכת ע"י חנן דוד - שנהנית ממאזן מושלם בתום שישה מחזורים בליגת מרכז. אחרי שבסיבוב הקודם זכתה בניצחון 3:5 בפנדלים על מכבי בת ים מליגה לאומית דרום, זכתה אתמול מודיעין בניצחון בתוצאה זהה על הפועל קטמון - סגנית מוליכת לאומית דרום. מודיעין פתחה את המשחק בקצב מדהים, כבר לאחר כרבע שעה צעדה ביתרון 0:3 - בזכות צמד שערים שכבש שחק בן שבת ושער שכבש עידן נבט. לקטמון לקח זמן להתאושש מהפתיחה המוחצת של מודיעין, דקה לפני הירידה להפסקת המחצית שער שכבש אדיס צ'קול צימק את התוצאה ל- 3:1. קטמון קיוותה לחזור למשחק במחצית השניה, אך בדקה ה-88 הצליחה לכבוש שער מצמק נוסף - שוב מרגלו של אדיס צ'קול שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:3 מדהים לזכות עירוני מודיעין.

עוברים למ.ס חצור הגלילית [בתמונה] ממרכז טבלת צפון 1. לפני שתי עונות הקבוצה של ג'קי מלול הייתה לסינדרלה של השנתון, כשהצליחה להדיח את הפועל מטה אשר ובית"ר חיפה מהליגה הארצית ונכנעה בהפסד מינימלי ב-1/8 הגמר במשחק מול הפועל ראשון לציון מליגת העל. העונה הקבוצה הצפונית מתקשה לייצר יציבות, אך אתמול היא זכתה בניצחון מרשים 1:4 על הפועל נחף - אלופת צפון 1 בעונה שעברה, שמדורגת במרכז טבלת ארצית צפון. האורחים מנחף עלו ראשונים ליתרון משער שכבש בדקה ה-20 אחמד סעיד, אך כעבור שלוש דקות שער שכבש נווה סולימני השווה את התוצאה ל-1:1. במחצית השניה קונצרט של חצור. זה התחיל עם שער מהפך של חיים עטיה בדקה ה-60, המשיך עם שער בדקה ה-63 של חננאל אברהם - והסתיים עם שער שכבש בדקה ה-85 נווה סולימני, שהעניק לקבוצתו ניצחון 1:4 מדהים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.