נערים א' - גביע: מרמורק מתחה קלות את מ.ס אשדוד

הקבוצה מרחובות, שמדורגת בצמרת טבלת מרכז, צעדה ביתרון 0:1 בתום המחצית הראשונה למשחק מול מ.ס אשדוד ממרכז טבלת ליגת העל - אך הקבוצה של יגאל זריהן התעשתה וחוללה מהפך במחצית השניה, שהסתיימה בניצחון 1:2 לזכות אשדוד.
פורסם ב: 26/11/2017 12:29:52

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

במחזורי גביע אנו משתוקקים לצוד סינדרלות, אך לא תמיד יש בנמצא. שנתון נערים א' לא סיפק לנו אף לא אחת, כשיתרה מכך - מרבית המשחקים הסתיימו בתוצאה חד צדדית לטובת הקבוצה שמשחקת בדרג הבכיר יותר.

משחק אחד, שנערך ביום שישי ברחובות, סיפק לנו סיפור על "רבע סינדרלה".קבוצת "צו פיוס" של הפועל מרמורק, שמרוחקת 2 נקודות מפסגת טבלת המרכז, אירחה את מ.ס אשדוד - שמדורגת במרכז טבלת ליגת העל. אשדוד חסרה את הכובש המצטיין שלה, חמזה מואסי, אך גם בלעדיו היא הייתה פייבוריטית ברורה לפני המשחק. עם זאת, שחקני מרמורק הצליחו למתוח קלות את הקבוצה מעיר הנמל הדרומית, זאת לאחר שהצליחה להחזיק ביתרון 0:1 ב-10 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה ובדקות הראשונות של המחצית השניה, בזכות שער שכבש בדקה ה-30 זוהר פרג'. אשדוד הצליחה להתעשת במחצית השניה, שערים שכבשו שחקנים הנמנים על סגל הנבחרות - אורי עמר [47] ועידן דהן [53] יצרו מהפך וסללו את דרכה של אשדוד לניצחון 1:2 ולשלב הבא של גביע המדינה.

בסופ"ש יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה. הפועל מרמורק תתארח אצל קבוצת "צו פיוס" של צפרירים חולון - אותה היא מקדימה ב-6 נקודות. קבוצת מ.ס אשדוד תתארח אצל קבוצת התחתית של הפועל חיפה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.