ילדים א' - גביע: בני יפו הדהימה את נס ציונה

הקבוצה של עאמר יתים, שנהנית מהמאזן הטוב ביותר בליגת דן 1, זכתה בניצחון 1:4 על סקציה נס ציונה מליגת המרכז. המאמן המנצח: "אני גאה בשחקנים הענקים שלי, שהם ווינרים בנשמה בלי סוף".
פורסם ב: 26/11/2017 17:50:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצת ילדים א' של האורתודוכסים בני יפו, שנהנית מהמאזן הטוב ביותר בליגת דן 1. הקבוצה של עאמר יתים - קפטן קבוצת הבוגרים של המועדון, שנחשב לכדורגלן החופים הבכיר בארץ, הצליחה להעפיל לשלב הבא של משחקי גביע המדינה בזכות ניצחון ביתי משכנע לאחר מהפך על סקציה נס ציונה, שצברה בארבעה משחקים בליגת המרכז 4 נקודות.

פתיחת המשחק האירה פנים דווקא לאורחים מנס ציונה, שער שכבש אסף משה העלה את האורחים ליתרון 0:1. שתי דקות בלבד לאחר מכן, שער שכבש עאמר באקר השווה את התוצאה ל-1:1 ונתן את האות לבאות. בדקה ה-10 שער שכבש סעיד ג'ומעה חולל מהפך, בדקה ה-32 שער נוסף של באקר העלה את יפו ליתרון 1:3 בתום המחצית הראשונה. החגיגה נחתמה עם שער שכבש בדקה ה-65 סימון זקק המחליף, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 לזכות יפו.

עאמר יתים כתב בחשבון הפייסבוק שלו בסיום המשחק: "תודה לאלוהים. כיף לחזור אחרי 3 שבועות פגרה ולנצח. זה לא מובן מאליו לנצח את נס ציונה.  אני גאה בשחקנים הענקים שלי, שהם ווינרים בנשמה בלי סוף".

בסופ"ש הקרוב יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה. שחקני יפו יתארחו אצל שמשון ת"א, בעוד שחקני נס ציונה יארחו את מ.ס אשדוד.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.