נערים ב' - גביע: מכבי הרצליה 2 מתחה את הפועל רעננה

קבוצת נערים ב' של מכבי הרצליה 2, שמדורגת בחלק התחתון של טבלת השרון, גרררה עד להארכה את כדורגלני הפועל רעננה מצמרת הליגה הארצית. שני שערים שכבשה רעננה בהארכה העניקו לה ניצחון 0:2 וכרטיס לשלב הבא של משחקי הגביע.
פורסם ב: 26/11/2017 18:53:22

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

סינדרלה בשנתון נערים ב' לא הצלחנו למצוא, אך משחק שבו קבוצה מליגה מחוזית מתחה קבוצה מליגה ארצית בהחלט מצאנו. המגרש ברעננה אירח את המשחק בין קבוצות נערים ב' של מכבי הרצליה 2 והפועל רעננה. הקבוצה האורחת מדורגת בחלק התחתון של טבלת השרון, בעוד שהקבוצה המארחת מדורגת בצמרת הגבוהה של המחוז הצפוני בליגה הארצית.

למרות הפערים הגדולים על הנייר, למרות יתרון הביתיות, לאורחים מרעננה המשחק הזה היה רחוק מלהיות טיול. הם אמנם היו עדיפים על יריביהם, אך נזקקו להארכה כדי לחזור לביתם עם ניצחון וכרטיס לשלב הבא. שערים שכבשו אלון רייך בדקה ה-89 ודורון ברנלוט בדקה ה-92 סגרו עניין והובילו את רעננה לניצחון 0:2, לאחר שבדקה ה-50 החמיצה בעיטת פנדל שנהדפה ע"י שוער הרצליה - רועי שפר, ולאחר שהרצליה נותרה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-60, בשל הרחקתו של אוריאל בן דוד - שנכנס חמש דקות קודם לכן, ובגלל מילים מיותרות הורחק מהמשחק.

שתי הקבוצות יחזרו בסופ"ש למעגל משחקי הליגות. שחקני הפועל רעננה, שמרוחקים נקודה אחת בלבד מהמקום הראשון, יקוו לזכות בניצחון חמישי ברציפות בכל המסגרות ואולי אפילו להעפיל למקום הראשון, אך מנגד מצפה להם יריבה שמצויה במצב דומה לשלהם - מכבי חיפה/נהלל, שתגיע לרעננה עם רצונות משלה. מכבי הרצליה 2 תתארח אצל הפועל פרדסיה - שמקדימה אותה בשתי נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.