מ.כ נווה יוסף: סופ"ש שמח לקבוצות הנערים

קבוצות נערים ג' ונערים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה העפילו לשלב הבא של משחקי הגביע. קבוצת נערים ב' הדיחה ביום שישי את בית"ר מעלה אדומים מהליגה הארצית - במשחק דרמטי שהוכרע בפנדלים. קבוצת נערים ג' (בתמונה) הדיחה את מכבי חיפה/נהלל - שהגיעה בעונה שעברה לגמר הגביע של שנתון ילדים א'. סער סלמה הבקיע שער לזכות כל אחת מהקבוצות של נווה יוסף.
פורסם ב: 27/11/2017 12:47:55

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

סופ"ש שמח בגזרת קבוצות הנערים של מ.כ נווה יוסף חיפה. שתי קבוצות הנערים, שייצגו את המועדון הקהילתי במשחקי הגביע, העפילו לשלב הבא של משחקי גביע המדינה בצורה מעוררת כבוד. גולת הכותרת: סער סלמה, שחקן ההתקפה יליד שנתון 2003, הבקיע שער לזכות כל אחת מהקבוצות בתוך יממה אחת, כשבמשחקה של קבוצת נערים ב' השחקן שיחק 98 דקות (כולל הארכה) ובמשחק קבוצת נערים ג' הוחלף עמוק בתוך תוספת הזמן. השחקן כבש כבר 11 שערים מתחילת העונה בשתי הקבוצות.

ביום שישי קבוצת נערים ב', שמדורגת במקום השני במחוז יזרעאל, הייתה על תקן סינדרלה לפחות על הנייר, כשהצליחה להדיח את קבוצת "צו פיוס" של בית"ר מעלה אדומים - שסוגרת את טבלת ארצית דרום. המשחק נערך במגרש בזכרון יעקב, בשל מצוקת מגרשים בחיפה. נווה יוסף עלתה ליתרון בדקה ה-15 משער שכבש עדן פרודניקוב, אך בדקה ה-60 שער שכבש אושר ודעי האורח השווה את התוצאה ל-1:1. המשחק המשיך להארכה, שער שכבש בשלב מוקדם סער סלמה העניק לנווה יוסף יתרון 1:2, אך לקראת סיומה של הארכה שער שכבש יותם וייס השווה את התוצאה ל-2:2 וכפה הארכה. בשלב הפנדלים נווה יוסף דייקה ב-7 ניסיונות, בעוד מעלה אדומים דייקה ב-6, ובסיום חגגו שחקניו של צחי שמואלי העפלה לשלב הבא של משחקי הגביע.

ביום שבת קבוצת נערים ג' [בתמונה], שמדורגת במרכז טבלת חוף, אירחה את מכבי חיפה/נהלל - סגנית מוליכת טבלת חוף, במשחק שנערך במתחם "קצף" המשמש את מכבי חיפה. סער סלמה, זוכרים? אותו שחקן שכבש שער חשוב לזכות קבוצת נערים ב', חזר לקבוצתו המקורית וכבש שער בדקה ה-24, שהספיק לקבוצתו כדי לנצח 0:1 את הקבוצה שבעונה שעברה הגיעה לגמר גביע המדינה של שנתון ילדים א'. נווה יוסף חגגה גם כאן עלייה לשלב הבא. אלעד שוורץ, המאמן המנצח, אמר בתום המשחק: "התחלנו לפי תכנית המשחק ואף השכלנו להבקיע ראשונים. היה משחק צמוד, נהלל היוותה יריב קשה מאוד - אך הרצון לנצח, המשמעת הטקטית והערבות הדדית הביאו להישג. הניצחון הזה הוא תוצר של אימונים והשקעה. לפני הפגרה ניצחנו 2:5 את הפועל עכו במשחק מצוין וזה המשך ישיר לתקופה הטובה שבה אנו נמצאים כרגע.  אני שמח בשביל הקבוצה ובשביל המועדון שנמצא בתנופה גדולה".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.