ילדים ב' - גביע: קדימה, למהפך ולשלב הבא

הקבוצות הבכירות של מכבי הרצליה ומ.ס קדימה/צורן סיפקו תצוגת כדורגל קצבית ומהנה לקהל הצופים שהגיע למשחק שנערך בהרצליה - וראה שלושה מהפכים ושמונה שערים. בסיום, ניצחון 3:5 לזכות קדימה/צורן. דוד קרליק, המאמן המנצח: "אני גאה בילדים. גאה בהשקעה, בהתלהבות וברצון שהביאו למשחק. שתי הקבוצות שיחקו בספורטיביות ובהגינות כדורגל פתוח".
פורסם ב: 28/11/2017 00:43:40

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצה הבכירה  של מ.ס קדימה/צורן, המשחקת במחוז שרון - שפתחה עונה עם מאזן חיובי של שני ניצחונות, תוצאת תיקו והפסד אחד. הקבוצה של דוד קרליק זכתה בשבת האחרונה בניצחון 3:5 במשחק הגביע על הקבוצה הבכירה של מכבי הרצליה בשנתון זה, שמאזנה בליגה עומד על שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים.

בדקה ה-11 עלתה ליתרון 0:1. בדקה ה-14 שער של אוראל וולפסון קבע שוויון 1:1. בשליש השני, שתי דקות מהפתיחה מהפך ראשון במשחק - שער של עומר מירן העלה את האורחים ליתרון 1:2. חמש דקות חלפו והרצליה השוותה ל-2:2 בעיטת עונשין מרשימה מאוד מ-18 מטרים. בהתחלת השליש השלישי הרצליה כבשה בפעם השלישית ועלתה ליתרון של 2:3. ארבע דקות חלפו, שער שיוויון של קדימה צורן נכבש על ידי אסף נחום שקבע 3:3. דקה אחת בלבד חלפה, והנה מהפך שלישי במשחק: תומר לוי מקדימה/צורן הבקיע וקבע יתרון 3:4 לקדימה/צורן. בדקה האחרונה של המשחק עמית בר מעוז האורח הבקיע וקבע ניצחון 3:5 דרמטי לזכות קדימה/צורן.

דוד קרליק, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בתום המשחק: "הגביע הוא מפעל יפה ומרתק, שבו השאיפה היא להתקדם כמה שיותר ולפגוש קבוצות ממחוזות שונים ואחרים. הקבוצה הראתה המון אופי, כשחזרה פעמיים באותו המשחק מפיגור של שער. אני גאה בילדים. גאה בהשקעה, בהתלהבות וברצון שהביאו למשחק. שתי הקבוצות שיחקו בספורטיביות ובהגינות כדורגל פתוח. אני רוצה להאמין שמי שצפה במשחק נהנה מאוד".

בשבת הקרובה לשתי הקבוצות מצפים משחקי ליגה ביתיים: מ.ס קדימה/צורן תארח את הפועל חיפה - שמאזנה זהה לזה של מכבי הרצליה - שתארח את עירוני נשר, לה מאזן שעומד על שני ניצחונות ושני הפסדים.