נוער - גביע המדינה: הדרבי החיפאי אדום

קבוצות הנוער של הפועל חיפה ומ.כ נווה יוסף, שמקרטעות במחוז הצפוני של הליגה הלאומית, נפגשו בשבת למשחק דרבי שנערך במגרש שבעוספייה. מחצית שניה תכליתית של שחקני הפועל חיפה סללה את דרכה של הקבוצה למהפך ולניצחון 1:3, שמסדר לה כרטיס לשלב הבא של גביע המדינה.
פורסם ב: 28/11/2017 00:58:18

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: איציק נחמיאס

שתי החיפאיות במחוז הצפוני של הליגה הלאומית, מ.כ נווה יוסף והפועל חיפה, ציפו לפתיחת עונה טובה יותר מזו. בתום 7 מחזורי ליגה נווה יוסף מדורגת מתחת לקו האדום עם 5 נקודות ומשחק חסר, בעוד האדומים של הפועל חיפה - מהם הציפיה היא להתמודדות על חזרה לליגת העל, מקדימים בשתי נקודות בלבד את הקו האדום. בשבת האחרונה נפגשו שתי הקבוצות המאכזבות למשחק דרבי במסגרת גביע המדינה, שנערך במגרש בעוספייה בשל מצוקת המגרשים בחיפה.

הפועל חיפה, שלא ניצחה מהמחזור השני, הצליחה לשבור קרח בזכות מחצית שניה תכליתית, זאת לאחר שנווה יוסף צעדה ביתרון 0:1 משער שהבקיע אדוארד ארמלי בדקה ה-16. את המחצית השניה פתחה הפועל חיפה בסערה, כבר לאחר דקה שער שכבש אביב דהן השווה את התוצאה ל-1:1. בדקה ה-50 שער שכבש דודו אלטרוביץ' יצר מהפך ובדקה ה-78 שער שני במשחק של אביב דהן סגר עניין והעניק להפועל חיפה ניצחון 1:3 וכרטיס לשלב הבא של גביע המדינה.

בשבת הקרובה יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה. הפועל חיפה תארח את הפועל כפר סבא - שפתחה גם היא בצורה מאכזבת את העונה ומקדימה את החיפאים בשתי נקודות. לנווה יוסף מצפה בשבת חוץ קשה מול מכבי קרית אתא - שמקדימה אותה בשתי נקודות. שלושה ימים לאחר מכן, נווה יוסף תתארח למשחק השלמה אצל קבוצת הצמרת של עירוני נשר.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.