נערים ג' - דן 1: כנות ולוד לא התקמצנו בהבקעות

קבוצת נערים ג' של מכבי כנות, שפתחה את העונה עם שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, זכתה ביום חמישי אחה"צ בניצחון חוץ 4:5 על קבוצת "צו פיוס" של בני לוד, לה היה זה הפסד שני בשלושה משחקים - אחרי פתיחת עונה מרשימה.
פורסם ב: 02/12/2017 01:00:06

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב


עוד לפני המאסה הגדולה של משחקי שנתון נערים ג', נראה שאחד מהמשחקים שיתחרו על תואר "המשחק האטרקטיבי" של המחזור הוא המשחק שבו אירחה קבוצת "צו פיוס" של בני לוד את מכבי כנות, במסגרת המחזור החמישי של מחוז דן 1. שתי הקבוצות פתחו את העונה בצורה מוצלחת בארבעת המחזורים הראשונים, לוד נהנתה ממאזן מושלם וכנות הייתה עם מאזן שעמד על שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, אלא שבשני המחזורים שלאחר מכן שתי הקבוצות ניצחו במשחק אחד והפסידו משחק נוסף.

גם בני לוד וגם מכבי כנות הגיעו למשחק עם מטרה לנצח ועם סגנון משחק התקפי. כנות פתחה את המשחק עם שער שכבש בדקה ה-8 מיכאל פרגודוב - שהעלה אותה ליתרון 0:1, אך לאחר 4 דקות שער שכבש יהונתן טופז השווה את התוצאה ל-1:1. בדקה ה-15 לוד הצליחה לחולל מהפך, בזכות שער שכבש יוסף טזבאו - שהעלה אותה ליתרון 1:2, שהחזיק דקה אחת בלבד - עד שבר יפרח כבש שער שוויון 2:2 בדקה ה-23 מהפך נוסף - הפעם מהצד של כנות - שער שני במשחק של מיכאל פרגודוב העניק לה יתרון 2:3. שתי דקות לפני הירידה להפסקה שער שלישי במשחק של פרגודוב, שמוביל את טבלת מלך השערים עם 16 כיבושים, קבע את תוצאת המחצית הראשונה - 2:4 לזכות כנות.

במחצית השניה המגמה ההתקפית נרגעה לזמן רב, אך בדקה ה-66 שער שכבש ירין בן משה צימק את התוצאה ל- 4:3. דקה אחת בלבד חלפה, שער שכבש שליו חברוני העלה את כנות ליתרון 3:5. בסמוך לסיום המשחק נפסקה בעיטת פנדל לזכות כנות, אותה תרגום אליניב אריס לשער שקבע את תוצאת המשחק - 4:5 לזכות כנות.

במחזור הבא מצפה לשתי הקבוצות משחקים מול קבוצות מהחלק התחתון של הטבלה. שחקני מכבי כנות יארחו את עירוני באר יעקב, בעוד ששחקני בני לוד יתארחו אצל מכבי אשדוד.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.