ילדים זה שמחה בנווה יוסף

שישי שמח בגזרת קבוצות הילדים בשנתוני ה-11 של מ.כ נווה יוסף חיפה. קבוצת ילדים א' זכתה בניצחון 0:2 במשחק הדרבי מול הפועל, קבוצת ילדים ב' זכתה בניצחון 1:4 לאחר מהפך על הפועל מעגן מיכאל. תגובות המאמנים בכתבה.
פורסם ב: 02/12/2017 13:38:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות שנתוני 2004 ו-2005 של מ.כ נווה יוסף חיפה ממשיכות להוכיח ששיבוצן בליגות בכירות הוא מוצדק, אחרי שבקשתן בשנתון טרום א' להשתבץ בליגות הללו נענתה בשלילה ע"י אגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל. שתי הקבוצות שיחקו בעונה שעברה בליגות השרון וסיימו עם מאזנים מכובדים עד מאוד, העונה קבוצת שנתון 2004 שובצה במחוז חוף של שנתון ילדים א' וקבוצת שנתון 2005 שובצה במחוז שרון של שנתון ילדים ב' - ועד כה שתיהן עושות חיל. שתי הקבוצות זכו אתמול בניצחונות נאים.

קבוצת ילדים ב' ממשיכה לשמור על מעמדה כקבוצה מובילה בליגת שרון, אחרי שניצחה 1:4 במשחק החוץ את הקבוצה המוכשרת של הפועל מעגן מיכאל - שבשבוע שעבר ניצחה 1:2 במשחק גביע את מכבי נתניה. מעגן מיכאל כבשה שער יתרון במהלך השליש הראשון, אך נווה יוסף הצליח לכבוש שער שוויון. בשליש השני שער נוסף של נווה יוסף חולל מהפך, ובשליש האחרון הקבוצה כבשה שני שערים נוספים שקבעו את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 לזכות נווה יוסף, משערים שכבשו יובל כהן, רועי זלץ, מוחמד נג'ם ועומרי כיוף. שחר פוני מאמן נווה יוסף: "היה משחק מצוין, תמיד כיף להגיע למגרש במעגן מיכאל לפגוש חברים טובים וקבוצות מוכשרות, שמארחות את יריבותיהן בצורה יפה ודואגות לאווירה ספורטיבית. אני שמח על הניצחון ועל ההתקדמות של השחקנים, שעשו בצורה טובה את המעבר משנתוני השמיניות לשנתוני ה-11.  אנחנו נמשיך לעבוד קשה וכמובן שמקווים להמשכיות".

קבוצת ילדים א' זכתה בניצחון רביעי העונה בחמישה משחקים במחוז חוף, ניצחון 0:2 ביתי על הפועל חיפה - לה קבוצה נוספת במחוז שרון. שערים שכבשו ברבע השעה הראשונה של המחצית השניה עידו הירש ויונתן סכס העניקו לנווה יוסף את הניצחון.

את הקבוצה מאמן העונה משה שושן - שהגיע אחרי שני עשורים מוצלחים במחלקת הנוער של מכבי חיפה, בהן בין היתר היה מבוניה של קבוצת שנתון 98, שהצמיחה שחקנים שהובילו את קבוצות המועדון לאליפות וכמה מהם משחקים העונה בקבוצות בוגרים בליגה הלאומית [עופרי ארד, פיטר אליאס ויהב גורפינקל הם הבולטים שבהם]. שושן אמר לאחר המשחק: "זכינו בניצחון מוצדק. היינו דומיננטיים לאורך כל המשחק, במחצית הראשונה לא השכלנו לנצל מצבים ובמחצית השניה היינו יותר מפוקסים. סך הכל אני מרוצה מפתיחת העונה שלנו ומקווה להמשכיות. אני מברך על הקמת מחוז חוף, הוא מחוז שקרוב ברמתו למחוז שרון, מקבץ קבוצות טובות מאזור הצפון לליגה שמתאימה לכישוריהן במקום לגרום להן להתפזר בליגות שלא מתאימות לרמתן". שושן שמח על השתלבותו בנווה יוסף: "אני מאושר כאן. הגעתי למועדון חם עם אג'נדה חברתית, מועדון שמקדם שחקנים וזוכה לכבוד בכל מקום. יש כאן צוות מאמנים ואנשים שעובדים מהלב והנשמה, רואים את הפירות של זה בהתקדמות של הקבוצות. המועדון שלנו מהווה היום אלטרנטיבה טובה לשחקנים, אצלי בקבוצה משחקים 5 שחקנים שהיו במכבי חיפה. אין לנו קבוצת בוגרים, אבל השחקנים כאן זוכים בכרטיס השחקן שלהם בסיום דרכם ולא מעט שחקנים יצאו מהמועדון הזה לקריירה בקבוצות בוגרים בליגת העל ובליגה הלאומית, כשהבולטים בהם הם ברק בכר ודודו גורש".