טרום א' - דן: הצפון של פתח תקווה פורח

קבוצת טרום א' של מכבי פ"ת צפון פתחה את העונה בצורה מצוינת, עם ארבעה ניצחונות. הקבוצה מורכבת ברובה מילידי שנתון 2008, זכתה אתמול בניצחון 4:6 על גדנ"ע ת"א. שחף פרדי, המשמש כמאמן מכבי פ"ת בצוותא עם ארז צברי: "המטרה להביא את שחקני הקבוצה לפרויקט המצוינות שלנו בעונה הבאה, ברמה הטובה ביותר".
פורסם ב: 03/12/2017 12:36:22

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

יופי של פתיחת עונה לקבוצת טרום א' של מכבי פ"ת צפון, ששובצה במחוז דן. הקבוצה שמודרכת ע"י ארז צברי ושחף פרדי פתחה את העונה עם ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים. אתמול זכתה הקבוצה בניצחון 4:6 על גדנ"ע ת"א.

מכבי פ"ת פתחה את המשחק עם תנופה גדולה, שערים של ישי מגאמדוב [בנו של שחקן העבר ועוזר מאמן הבוגרים מורד מגאמדוב] וליאב ביטון הזניקו אותה ליתרון 0:2. שער שכבשה בהמשך גדנ"ע ת"א צימק את התוצאה ל-2:1.

במחצית השניה תצוגה התקפית משובחת של מכבי פ"ת, שכללה הנעת כדור מהירה וחכמה ב20 דקות הראשונות פשוט שטפו את המגרש, אך הכדורים פשוט טיילו ליד שעריה של גדנ"ע, שנהנתה בנוסף לתצוגת השוער האורח שהציל את הקבוצה ממספר לא מבוטל של שערים. לקראת אמצע המחצית השניה שני שערים שכבשה גדנ"ע [אחד בפנדל]  ושער נוסף של ליאם לאוטן ממכבי העמידו את התוצאה על 3:3. מיד לאחר שער השוויון זכה אור אלבוגן לכבוש שער יתרון למכבי פ"ת, אך שער שנכבש בצידו השני של המגרש העמיד שוב את התוצאה על שוויון, הפעם 4:4. לקראת 10 הדקות האחרונות של המשחק, צמד שערים מהיר בשני צידי המגרש של מכבי מרגליהם של אביב טובי ואדיר חממה] קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 4:6 לזכות מכבי פ"ת, בסיומו של משחק מאתגר וחיובי של שתי הקבוצות.

שחף פרדי, מאמן מכבי פ"ת, אמר בסיום המשחק: "יש לציין שהקבוצה שלנו  והפועל ר"ג  2 מבוססת ברובה המכריע על שחקני שנתון 2008, ולא 2007 כמו כל שאר הקבוצות בליגה. המטרה להביא את שחקני הקבוצה לפרויקט המצוינות שלנו בעונה הבאה, ברמה הטובה ביותר". מדובר בפרויקט שבו קבוצה תחולק לשתי  קבוצות שונות, אשר כל קבוצה תהיה כקבוצה בפני עצמה, ובאימונים תאומן ע"י שני המאמנים הראשיים בנוסף למאמן הכושר והמנהל המקצועי של החטיבה הצעירה, כשנוצר מצב שבאימונים השונים ישנם 4 מאמנים על 12 שחקנים [יחס של 3 שחקנים למאמן]".


 


המטרה היא הכנה לקראת הפרויקט בעונה הבאה, אשר בו הקבוצה תחולק ל2 קבוצות שונות אשר כל קבוצה תהיה כקבוצה בפני עצמה, ובאימונים תאומן ע"י שני המאמנים הראשיים + מאמן הכושר + המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה, כשנוצר מצב שבאימונים השונים ישנם 4 מאמנים על 12 שחקנים [יחס של 3 שחקנים למאמן].