ילדים ב' - מרכז: 1,2 קרית גת

קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית גת, המודרכת ע"י דוד שלמה, זכתה בניצחון ליגה שני ברציפות, שוב 1:2, הפעם על הפועל ראשון לציון. זאת לאחר שטרם פגרת השזרוע ניצחה באותה תוצאה את בית"ר ירושלים.
פורסם ב: 04/12/2017 12:28:15

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

למחלקת הנוער הצנועה והמתפתחת של עירוני קרית גת יש העונה שתי קבוצות ילדים ב' - האחת במחוז שפלה והיא זוכה לחסות מארגון "צו פיוס" לקרוב לבבות בחברה הישראלית, בעוד שהקבוצה השניה משחקת בליגת המרכז - והיא הקבוצה שעומדת במרכז הכתבה הזו. הקבוצה של דוד שלמה פתחה את העונה הזו עם תבוסה לא נעימה במשחק מול מכבי פ"ת, לאחר מכן ספגה הפסד 2:1 מהפועל באר שבע.  אלא שבשלושת המחזורים האחרונים הקבוצה נטשה את הצד המפסיד.

בשבת האחרונה עירוני קרית גת זכתה בניצחון שני ברציפות - שוב בתוצאה 1:2 הפעם במשחק החוץ מול הפועל ראשון לציון - שעד כה מאזנה עומד על תוצאת תיקו אחת וארבעה הפסדים. שחקני קרית גת, שטרם פגרת השזרוע ניצחו 1:2 את בית"ר ירושלים [עידו גואטה ויורי חיים], זכו בניצחון בתוצאה זהה - הפעם משערים שהבקיעו יובל יוסיפיאן בשליש הראשון והראל בן עזרא בשליש השני, בעוד שהקבוצה המארחת כבשה שער מצמק מרגלו של הראל לוי.

במחזור הבא עירוני קרית גת תארח את בני יהודה ת"א - שמאזנה עומד על שלושה ניצחונות ושני הפסדים. ראשון לציון תתארח אצל בית"ר ירושלים - שגם היא טרם ניצחה העונה.