הכנרת מלאה משמחה

שלוש קבוצות הנערים וקבוצת הנוער של עירוני טבריה זכו בשבת האחרונה בניצחונות מרשימים, שמשדרגים אותן בטבלאות הליגות הצפוניות. קבוצות הנוער ונערים ב' (בתמונה) מוצאת את עצמן בפסגת הטבלה.
פורסם ב: 05/12/2017 18:27:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: עודד חסין

מחלקת הנוער של עירוני טבריה נהנתה מיומיים שמחים מאוד. בשבת האחרונה קבוצת הנוער וקבוצות נערים א' ונערים ב' זכו בניצחונות, אתמול הייתה זו קבוצת נערים ג' שזכתה בניצחון, כל אלה מצטרפים לניצחונה של קבוצת הבוגרים ביום שישי האחרון - 1:4 על הפועל בית שאן.

קבוצת הנוער, המודרכת ע"י איתן פחימה, מוצאת את עצמה בצמרת טבלת ארצית צפון, אחרי שחזרה עם ניצחון 0:2 ממשחק החוץ מול האחרונה בטבלה, הפועל בועיינה. את שני השערים לזכות טבריה כבש לא אחר מאשר אור פחימה, בנו של המאמן, וזה קרה בדקות ה-56 וה-90.

קבוצת נערים א', המודרכת ע"י משה וייצמן, חיזקה את מעמדה במרכז טבלת ארצית צפון, אחרי שניצחה 1:2 במשחק החוץ את הפועל יקנעם - שמקדימה בשתי נקודות את הקו האדום. שערים שכבשו סמי אלהייב [15] ובן הראל [26] העניקו לטבריה יתרון 0:2, בדקה ה-72 שער שכבש רג'א אלבאש צימק את התוצאה.

קבוצת נערים ב' [בתמונה], שזכתה בעונה שעברה באליפות הצפון של שנתון נערים ג', ממשיכה לשמור על מאזן מושלם בפסגת טבלת הצפון של שנתון נערים ב'. בשבת האחרונה זכתה הקבוצה של רועי סארה בניצחון 2:3 ביתי על סקציה מעלות/תרשיחא. שערים שכבשו ניב דאדו [32] ורז קזז [38] העניקו לטבריה יתרון 0:2 בתום המחצית הראשונה. עם פתיחת המחצית השניה שער שכבש יקיר גבאי האורח צימק את התוצאה ל-2:1. בדקה ה-54 שער שכבש שביט אטדגי המקומי העלה את טבריה ליתרון 1:3. הקבוצה האורחת צימקה שוב את התוצאה בדקה ה-59, כשעל השער חתום יוחאי גור. התוצאה נותרה על קנה עד לסיום המשחק.

קבוצת נערים ג', המודרכת ע"י שלומי ברז'יק - כדורגלן קבוצת הבוגרים, שומרת על המקום השלישי במחוז יזרעאל - והיא מרוחקת 2 נקודות ומשחק עודף מהפסגה, אחרי שניצחה אתמול 1:2 במשחק החוץ מול קבוצת "צו פיוס" של הפועל בית שאן - שהוליכה 0:1 בתום המחצית הראשונה, משער של מאהר זועבי. במחצית השניה מיכאל פרץ כבש שער בבעיטת פנדל בדקה ה-51, וממש לפני סיום המשחק אותו שחקן כבש שער שני במשחק שהעניק לקבוצתו ניצחון חשוב.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.