ילדים א' - דרום: המהפכנים של אופקים בפעולה

קבוצת ילדים א' של מ.כ אופקים זכתה ביום שני בניצחון 2:3 ביתי על מ.ס דימונה, שכבר הוליכה 0:2. לאופקים זהו ניצחון שלישי העונה.
פורסם ב: 06/12/2017 11:22:06

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים א' של מ.כ אופקים, המתנהלת תחת המתנ"ס המקומי, זכתה ביום שני האחרון בניצחון שלי העונה, ולא סתם ניצחון - ניצחון על מ.ס דימונה שהושג לאחר מהפך, במשחק בין שתי קבוצות שזוכות לחסות מארגון "צו פיוס" - הפועל לקירוב לבבות בחברה הישראלית.

מ.ס דימונה, הקבוצה היחידה בליגה ששיחקה שישה משחקים, קיוותה לניצחון רביעי העונה, בעוד שאופקים קיוותה לעלות ממאזן חמישים אחוזי ההצלחה בארבעת המחזורים הראשונים. לאחר כ-18 דקות ללא שערים, שער שכבש נועם הרוש העלה את דימונה ליתרון 0:1. ארבע דקות חלפו להן, נועם הרוש השלים צמד והעלה את דימונה ליתרון 0:2. בדקה ה-31 אופקים נכנסה למשחק גם היא, שער שכבש נועם סויסה צימק את התוצאה ל- 2:1. רבע שעה בתוך המחצית השניה השלים גם נועם סויסה צמד, והוא השווה את התוצאה ל-2:2. חלפו להן 12 דקות ושער שכבש עילאי זכאי חולל מהפך והעניק לאופקים ניצחון 2:3.

במחזור הבא מצפה לשתי הקבוצות מפגש עם קבוצות מהעיר הבדואית רהט. אופקים תארח את צעירי רהט, בעוד שדימונה תתארח אצל בני אלסלאם רהט.