נערים ג' - חוף: גם כאן חיפה אדומה

כמה שעות לפני שקבוצת הבוגרים האדומה של הפועל חיפה חגגה ניצחון בדרבי על הירוקים של מכבי, קבוצת נערים ג' האדומה של מ.ס רובי שפירא זכתה בניצחון 1:4 במשחק הדרבי מול הצהובים של בית"ר.
פורסם ב: 06/12/2017 12:01:07

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

ביום שני האחרון עמד משחק דרבי הבוגרים החיפאי בין הפועל למכבי במוקד העניינים של חובבי הכדורגל הישראלי. בגזרת מחלקת הנוער נערך בדיוק באותו יום במגרש "אתוס" - במרחק לא גדול מאצטדיון "סמי עופר", משחק דרבי חיפאי בין קבוצות נערים ג' של מ.ס רובי שפירא ובית"ר - המשתרכות בתחתית טבלת חוף. האדומים של רובי התייצבו למשחק עם מאזן של ניצחון אחד וחמישה הפסדים, בעוד שהצהובים של בית"ר קיוו לנקודות ראשונות אחרי שישה הפסדים.

האדומים של רובי, המודרכים ע"י איאד רוחאנה, היו במיטבם ברוב דקות המשחק וזכו בניצחון מרשים. שערים שכבשו רם חוסייסי [26] וסעיד חרדון [28] העניקו לרובי יתרון 0:2, בתום המחצית הראשונה. במחצית השניה רם חוסייסי [52] העלה את מאזנו לצד, שער שכבש נדים בשקאר העלו את רובי ליתרון 0:4. בדקה ה-68 הצליחה בית"ר לצמק את התוצאה, שער שכבש אחמד אבו דעבוס קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 לזכות מ.ס רובי שפירא. 

במחזור הבא יפגשו שתי הקבוצות יריבות מצמרת הטבלה. מ.ס רובי שפירא תתארח אצל סגנית המוליכה וסגנית מחזיקת גביע המדינה - מכבי חיפה/נהלל, בעוד שבית"ר חיפה תארח את מכבי אחי נצרת.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.