ילדים ב' - גביע: על כנף הנשר בדרך לשלב הבא

קבוצת ילדים ב' של עירוני נשר העפילה ביום שלישי האחרון שלב במשחקי גביע המדינה, אחרי שניצחה 2:4 לאחר הארכה את מ.כ נווה יוסף חיפה - לאנשיה היו טענות קשות על התנהלות השופט במשחק.
פורסם ב: 08/12/2017 13:25:47

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתיים מקבוצות ילדים ב' היותר מוכשרות באזור מפרץ חיפה, שפתחו את העונה החדשה במחוז שרון ברגל ימין, נפגשו ביום שלישי האחרון למשחק השלמה במסגרת גביע המדינה. מצד אחד עירוני נשר - בהדרכתו של מאיר איציק, בעונתו הראשונה במועדון. מהצד השני, מ.כ נווה יוסף חיפה - בהדרכתו של שחר פוני, לו זו עונה שניה בקבוצתו - אליה הגיע ממחלקת הנוער של עירוני נשר. הקבוצות הגיעו דרוכות ומוכנות בהבנה שיחסי הכוחות בין הקבוצות שווים והתנהלו בהתאם.

המשחק התנהל בקצב מהיר והתאפיין במשחק איכותי. השליש הראשון היה בשליטה של נשר, שעלתה ליתרון כבר בדקה 5 - לאחר בעיטת עונשין מושלמת של קשר הקבוצה אדיר קרקוגלי. לשליש השני עלתה נווה יוסף נחושה יותר ,שלטה במגרש והצליחה לתרגם את יתרונה ולהפוך התוצאה ל 1:2 לטובתה, משערים שהבקיעו יונתן אטיאס ואמיר ווהב. השליש השלישי היה שיוויוני בין הקבוצות והתקפה רדפה התקפה. הגנת נשר במשחק הקרבה יכלה להתקפת נווה יוסף ובלמה את כל נסיונות ההבקעה שלה. מנגד, נשר במהלך של צירוף מסירות הותירה את אדיר קרקוגלי חופשי שבעט בעוצמה ממרחק 18 מטר מהשער והכניע בשנית את שוער נווה יוסף - שוויון 2:2. המשחק שהסתיים ללא הכרעה נכנס להארכה בת שתי מחציות של 5 דקות. עם השריקה להארכה השתלטה נשר על כל המגרש ובתוך 4 דקות עלתה ליתרון של 2:4 משערים מתוך הרחבה של יגל דהן וארז חסון, שהותירו את נווה יוסף ללא יכולת מענה עד לסיום המשחק בו חגגו ילדי נשר לקול צהלות משפחות הילדים שתמכו בהם לאורך כל המשחק.

לנווה יוסף היו טענות קשות על התנהלות שופט המשחק, שכללו בין היתר טענות על פסילת שער חוקי ובעיטת פנדל ומילים שבנווה יוסף שלא אהבו לשמוע מהשופט. הקבוצה החיפאית פנתה לאיגוד השופטים בעניין.