ילדים א' - דן 2: ניצחון מדהים למעלה אדומים

קבוצת ילדים א' של בית"ר מעלה אדומים "צו פיוס" הצליחה לחזור פעמיים מפיגור משחק החוץ מול עירוני מודיעין, שהסתיים עם שער מהפך וניצחון דרמטי 2:3 לזכות מעלה אדומים.
פורסם ב: 09/12/2017 09:15:48

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים א' של בית"ר מעלה אדומים "צו פיוס", המודרכת ע"י רמי שילה, לא תשכח עוד הרבה זמן את משחק החוץ מול עירוני מודיעין 2. הקבוצה מעוטף ירושלים הייתה פעמיים בפיגור של שער אחד, אך חזרה לביתה עם ניצחון רביעי העונה - בזכות שער מהפך שהובקע בסמוך לסיום המשחק.

הקבוצה המארחת ממודיעין עלתה ראשונה ליתרון, זה קרה בדקה ה-7 משער שהובקע ע"י נבו אטיאס. מודיעין הצליחה להחזיק ביתרון משך 21 דקות, עד ששער שכבש אביאל סבן האורח קבע שוויון 1:1. לאחר כעשר דקות של כדורגל במחצית השניה שוב מודיעין עלתה ליתרון, שוב מרגלו של נבו אטיאס - שהפעם תרגם בעיטת פנדל לשער יתרון 1:2. בדקה ה-65 למשחק מעלה אדומים שוב הצליחה למחוק את יתרונה של מודיעין, הפעם שער שכבש ג'רמי רווח קבע שוויון 2:2. ממש בסמוך לסיום המשחק שער שכבש אביאל סבן חולל מהפך וסידר למעלה אדומים ניצחון 2:3 מדהים.

במחזור הבא, שייערך במהלך חופשת החנוכה בעוד כשבוע וחצי, בית"ר מעלה אדומים תארח בביתה את מ.כ מזכרת בתיה. שחקני עירוני מודיעין יקוו לניצחון שלישי העונה, כשיתארחו אצל שחקני הפועל ירושלים.