נערים ג' - שרון: המנורה מרמת גן האירה בתל אביב

הקבוצה הבכירה מבין שתי הקבוצות שיש לבית"ר ר"ג בשנתון נערים ג' זכתה אתמול בניצחון שני העונה בליגת שרון - 1:3 במשחק החוץ מול הפועל ת"א צפון.
פורסם ב: 09/12/2017 09:36:44

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

לא בכל עונה למחלקת הנוער של בית"ר ר"ג יש נציגות בליגה בכירה. העונה רשמה המחלקה, שמנוהלת ע"י שלומי מטילקה, את אחת משתי קבוצות נערים ג' של המועדון בליגת שרון. המדובר בקבוצה שמתבססת על שחקנים שבעונה שעברה הובילו את קבוצת ילדים א' לעונה מרשימה במחוז מרכז 2, עונה שאותה סיימה הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר בליגה. באופן טבעי חבלי הקליטה בליגת השרון לא קלים לקבוצה שמעולם לא שיחקה בליגה בכירה. אתמול התייצבה הקבוצה של שלומי יחזקאל עם מאזן צבירה של 4 נקודות ב-7 מחזורי ליגה למשחק החוץ מול הפועל ת"א צפון - שגם לה לא קל בליגת השרון. הקבוצה המארחת התייצבה למשחק עם מאזן צבירה של 5 נקודות ב-7 מחזורים.

הקבוצה האורחת עלתה ליתרון בדקה ה-17 משער שכבש הראל מיסטריאל, אך ב-20 הדקות האחרונות של המשחק סיפקו הקבוצות עוד שלושה שערים - מה שלא הצליחו לעשות בשעה של כדורגל. בית"ר ר"ג הצליחה לבסס את ניצחונה בפרק הזמן שבין הדקה ה-60 לדקה ה-70, שערים שכבשו יובל בן כנען ויואב דואק שילשו את יתרונה ל-0:3. בדקה ה-76 הקבוצה המארחת כבשה שער מצמק מרגלו של דורן מזרחי, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 לזכות בית"ר ר"ג.

במחזור הבא בית"ר ר"ג תקווה לניצחון שלישי בארבעה משחקים, כשתארח את מכבי נתניה - שפתחה את העונה עם מאזן מאכזב של 7 נקודות ב-7 משחקים. הפועל ת"א צפון תתארח למשחק חוץ אצל קבוצת מרכז הטבלה של הפועל רעננה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.