ילדים ג' - שרון: חג למכבים בנתניה

קבוצת ילדים ג' של מכבי נתניה זכתה בניצחון 3:7 במשחק הדרבי מול בית"ר טוברוק, במשחק מרתק וחיובי של שתי הקבוצות. דניאל סבח, מאמן נתניה: "מקדישים את הניצחון למאמן האהוב גי בלחסן".
פורסם ב: 09/12/2017 10:28:53


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


דרבי במחלקות הנוער בנתניה הוא תמיד הרבה יותר מעוד משחק. ככה זה בעיר שבה אין משחקי דרבי בליגות בוגרים בכירות ואין בה מחנות אוהדים של שני מועדונים. הבוקר נפגשו במגרשה של שפירא קבוצות ילדים ג' של מכבי נתניה ובית"ר טוברוק למשחק דרבי במסגרת המחזור החמישי של ליגת השרון, אליו התייצבו שתי הקבוצות עם מאזן זהה שעמד על שלושה ניצחונות והפסד אחד. קהל גדול שהורגש לחיוב הגיע למשחק, שקדם לו טקס הוקרה מכובד ומרגש למאמנה של מכבי נתניה בעונה שעברה, גי בלחסן הוותיק, שעבר בין שחקניו לשעבר והעניק נשיקה לכל אחד מהם.

מכבי נתניה פתחה את המשחק בסערה והובילה בשלב מוקדם 0:5. מעט לפני הירידה להפסקת המחצית שער בבעיטת פנדל, שכבש אחד משחקני טוברוק, צימק את התוצאה ל-5:1. את המחצית השניה טוברוק התחילה בצורה טובה - עם שני שערים שצימקו את התוצאה ל-5:3. מכבי נתניה התעשתה בזמן, כבשה שני שערים ובסיום חגגה ניצחון 3:7. כובשי השערים לנתניה: איוון בן נעים והראל קצב - צמד כ"א, גיא בנק, בני פלדמן ואיתי לנדמן.

דניאל סבח, שמאמן יחד עם אסף בורשטיין את מכבי נתניה, אמר לאחר המשחק: "
כמו כל דרבי הייתה לפני המשחק אווירה מעט מתוחה ודריכות של שתי הקבוצות. ידענו לפתוח טוב את המשחק עם גולים מהירים וככה המשחק נהיה יותר קל. הילדים הביאו את עצמם מוכנים מנטלית ומקצועית ברמה הכי גבוהה. תודה רבה לטוברוק על אווירה ספורטיבית ומהנה. את הניצחון אנחנו מקדישים למאמן האהוב גי בלחסן, זכות גדולה לכולנו להוקיר את פועלו של איש יקר ואהוב בעל זכויות רבות במחלקת הנוער שלנו".

במחזור הבא שחקני מכבי נתניה יקוו להמשיך במסלול הניצחונות, כשיתארחו אצל הפועל רעננה. שחקני בית"ר טוברוק יקוו לחזור למסלול הניצחונות במשחק הביתי מול הפועל קרית אונו.