נערים א' - שרון: קאמבק ביתרי בדרבי של כפר סבא

קבוצת נערים א' של בית"ר כפר סבא כבר פיגרה בשני שערים במשחק הדרבי מול עליה, אך שני שערים שכבשה במחצית השניה הביאו לסיום משחק בשוויון 2:2. המרוויחה הגדולה: מכבי השרון נתניה, שתוכל להגדיל את יתרונה בפסגת הטבלה.
פורסם ב: 09/12/2017 10:46:35

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

העיר כפר סבא היא עיר שמאוד אוהבת כדורגל, אך לא מספקת משחקי דרבי בכל שנתון. אתמול אירח מגרשה בשכונת קפלן את משחק דרבי השכונות של כפר סבא, בין קבוצות נערים א' של בית"ר המארחת  לעליה האורחת, שבעונה שעברה זכתה באליפות השרון של שנתון נערים ב'. שתי הקבוצות שואפות לזכות באליפות מחוז השרון ולהעפיל לליגה הארצית בתום העונה, הן התייצבו למשחק כשידעו שזהו המשחק שישווה את מספר המשחקים שלהן מול המוליכה מכבי השרון נתניה - שהקדימה את בית"ר ב-4 נקודות ואת עליה ב-6 נקודות.

האורחים מעליה פתחו את המשער בצורה מצוינת, שער שכבש בדקה ה-6 חמזה בשארה העניק להם יתרון 0:1 - שנשמר עד לסיום המחצית הראשונה, למרות המגמה ההתקפית במשחק. בדקה ה-49 עליה הכפילה את יתרונה בזכות שער של הכובש המצטיין, מואמן מנסור. הבית"רים לא נשברו מהשערים שספגו, והצליחו לחולל קאמבק מרשים בתוך 6 דקות: זה החל עם שער מצמק שכבש אופק בן ארי בדקה ה-64 והסתיים עם שער שוויון 2:2 שכבש בדקה ה-70 אביעד מתן. לקראת סיום המשחק הורחק סאהר עוואד שחקנה של עליה בכרטיס אדום ישיר, אך התוצאה נותרה בעינה והמרוויחה הגדולה מכך היא מכבי השרון נתניה, ששומרת על פער נכבד משתי הכפר סבאיות, אותו היא תוכל להגדיל במידה ותנצח היום את משחק החוץ מול שמשון טייבה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.