אחד קטן, שמחה גדולה בהפועל פתח תקווה

קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל פ"ת זכו היום בניצחונות מינימיליים מבחינת תוצאה, אך מקסימליים מבחינת חשיבות. קבוצת הנוער זכתה בניצחון בכורה לעונה הזו, קבוצת נערים א' ניצחה במשחק דרמטי. שתי הקבוצות ניצחו יריבות שלובשות ירוק.
פורסם ב: 09/12/2017 17:38:20

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: אבי דולמן - באדיבות האתר הרשמי מח' הנוער הפועל פ"ת

שבת קסומה ושמחה למחלקת הנוער של הפועל פ"ת, בדגש גדול על קבוצות הדגל של המחלקה - קבוצת הנוער וקבוצת נערים א'. שתי הקבוצות זכו בניצחונות חשובים מאוד, שיסייעו להן בהמשך דרכן בליגות השונות.

קבוצת הנוער, המודרכת ע"י כדורגלני העבר אלון מאיה ושרון צופין, זכתה בניצחון ראשון לעונה הזו, ולא סתם ניצחון - 0:1 במשחק החוץ מול האלופה בשתי העונות האחרונות, מכבי חיפה - שחזרה לגמגם. קבוצת הנוער התייצבה למשחק עם מאזן צבירה של 2 נקודות בתשעה משחקים. בהרכב הקבוצה עלה הבלם דניאל מנשה (בשמאל בתמונה), שחזר לשחק אחרי שנה של היעדרות בגין פציעה. כמו באגדות הרומנטיות, בדקה ה-20 מנשה עלה להגבהת כדור קרן של מיכאל כהן (מימין בתמונה) ונגח לרשתה של מכבי חיפה את שער הניצחון החשוב לזכות הקבוצה ממלאבס, שעולה למקום הלפני אחרון בטבלה, כשהיא מרוחקת 6 נקודות מהפועל ראשון לציון - שמדורגת במקום שמוביל למשחקי המבחן להישארות בליגה בתום העונה. דניאל מנשה אמר לאתר הרשמי בסיום המשחק: "חוויה מטורפת. אני חושב שאין דרך יותר טובה לחזור עם ניצחון ראשון והגול הוא בונוס אדיר. נתנו הופעה מדהימה וכל החבר'ה נלחמו כמו אריות".

קבוצת נערים א', המודרכת ע"י עידן הררי, נותרה במקום השני בטבלת ארצית דרום ובמרחק 3 נקודות מהמוליכה הפועל ראשל"צ, זאת בזכות ניצחון 0:1 דרמטי במשחק החוץ במשחק מול גדנ"ע ת"א - שהתייצבה למשחק כשהיא מרוחקת 5 נקודות מפסגת הטבלה. שער דרמטי בתוספת הזמן של המשחק שכבש דור אסייג, בבעיטה מדהימה לחיבורים [בישול של רון זלטין] העניק לפ"ת את הניצחון החשוב והמתוק.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.