נוער: איתי מרדכי מצטרף לבוגרים של מכבי חיפה

מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה הוקפץ לצוות המקצועי של מאמן קבוצת הבוגרים של מכבי חיפה. מאמן ראשי חדש ימונה בימים הקרובים. מרדכי: מדובר באתגר גדול ואני שמח על הבחירה בי. אחרי שנים של עשייה במחלקת הנוער, אני מאושר להצטרף לקבוצה הבוגרת".
פורסם ב: 10/12/2017 17:06:31

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום וסיוע להכנת הכתבה: באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

שינויים פרסונליים בעמדת המאמן גם בקבוצת הנוער של מכבי חיפה. יממה לאחר פיטוריהם של מאמן הקבוצה הבוגרת גיא לוזון ועוזרו אסף נמני - ובמקביל מינויו של רוב מאס לעוזר מאמן קבוצת הבוגרים, הוחלט על הקפצתו של איתי מרדכי - מאמן קבוצת הנוער, לצוות האימון של קבוצת הבוגרים של המועדון. מרדכי ומאס ישמשו כעוזרים למאמן הראשי שימונה בימים הקרובים, בעוד שהשלושה יעבדו תחתיו של המנהל המקצועי החדש של הקבוצה הבוגרת - מוחמד אלאך. את קבוצת הבוגרים יאמנו עד למינוי מאמן חדש המנהל המקצועי שמוליק חנין ועוזרו של מרדכי, אמיר סופר.

קבוצת הנוער של מכבי חיפה רשמה פתיחת עונה מאכזבת מאוד, שכמוה לא זכורה הרבה שנים. האלופה בשתי העונות האחרונות מדורגת בתום השליש הראשון של העונה במקום השביעי, עם צבירה של 15 נקודות בעשרה משחקים, והיא מרוחקת 7 נקודות ממוליכת הטבלה, מכבי נתניה.

איתי מרדכי, שהוביל את קבוצת הנוער לזכייה בשתי האליפויות האחרונות ולזכייה באליפויות בתחילת העשור, אמר לאתר הרשמי: "מדובר באתגר גדול ואני שמח על הבחירה בי. אחרי שנים של עשייה במחלקת הנוער, אני מאושר להצטרף לקבוצה הבוגרת. אני אעשה את הכל להצלחת המאמן שיבוא, הצוות והשחקנים ואביא את כל הידע והניסיון שלי. אני חלק ממכבי חיפה והדבר החשוב הוא הצלחת המועדון".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.