ילדים ב' - שרון: טוברוק ניצחה בדרבי

ניצחון שני העונה לקבוצת ילדים ב' של בית"ר טוברוק - 2:3 במשחק הדרבי מול מכבי נתניה. שלושה שערים נכבשו בשליש האחרון של המשחק. משה זגורי, מאמן טוברוק: "אנחנו בתהליך של בניה מחדש, בקבוצה עם 17 שחקנים חדשים. הנחישות, ההקרבה והמלחמה על כדור - הם שניצחו את המשחק".
פורסם ב: 11/12/2017 13:21:51

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות ילדים ב' הבכירות של העיר נתניה, מכבי וטוברוק, נפגשו בשבת האחרונה במגרש שפירא למשחק דרבי בין שתי קבוצות מוכשרות - שעדיין חוות קשיי הסתגלות למעבר משנתוני השמיניות לשנתוני ה-11. שתי הקבוצות ניצחו במשחק ליגה אחד מבין חמשת המשחקים הראשונים, ועבורן אין כמו משחק דרבי כדי לרשום ניצחון שני העונה.

טוברוק פתחה את המשחק בצורה מצוינת, שערים שכבשו בשליש הראשון התאומים אלון ועידו קופנברג העניקו לה יתרון 0:2. בשליש השני לא נכבשו שערים, אך לעומת זאת בשליש האחרון של המשחק נכבשו יותר שערים משני השלישים יחדיו: זה החל עם שער מצמק של מכבי, המשיך עם שער שכבש בן מויאל - שהעלה את טוברוק ליתרון 1:3 והסתיים עם שער שמכבי כבשה לקראת סיום המשחק - שהסתיים בניצחון 2:3 לזכות טוברוק.

משה זגורי, מאמן טוברוק, אמר בתום המשחק: "אנחנו בתהליך של בניה מחדש, בקבוצה עם 17 שחקנים חדשים. כל הכבוד לראשי המועדון על הסבלנות, ההבנה והעזרה בתהליך הזה. אני חושב שהשחקנים באו מוכנים ודרוכים במטרה אחת - לנצח את המשחק. הנחישות, ההקרבה והמלחמה על כדור - הם שניצחו את המשחק".

בשבת הקרובה שחקני בית"ר טוברוק יארחו את שחקני הפועל מעגן מיכאל, בעוד ששחקני מכבי נתניה יתארחו אצל הפועל מטה אשר.

מחלקת הנוער של בית"ר טוברוק תערוך ימי מבחנים לקליטת שחקנים במהלך חופשת החנוכה. לפרטים נוספים, הקליקו כאן