ללמוד מהטובים ביותר בדרך לפסגה

מחלקת הנוער של בית"ר טוברוק, שטיפחה עשרות כדורגלני בוגרים מובילים בכדורגל הישראלי, פותחת את שערים ומקיימת שני ימי מבחנים לקבוצות הליגה במהלך חופשת חנוכה. פרטים מלאים בכתבה הבאה (תוכן פרסומי).
פורסם ב: 12/12/2017 11:20:37

מאת: מערכת האתר [תוכן פרסומי]
צילום: מעיין קריסי

מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק, הידוע כחממה של כדורגלנים צעירים, יקיים במהלך חופשת החנוכה מבחני קבלה לקבוצות הליגה, החל משנתון 2006 ומעלה.המבחנים יתקיימו בימים שני [18.12.17] ושלישי [19.12.17] ויתחילו בשעה 11:00 בבוקר במגרש טוברוק אשר נמצא ברחוב יודפת 2 בנתניה.

מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק, אשר נוסד לפני 25 שנים על ידי הבעלים אריק איזיקוביץ, ידוע במסורת שלו בקידום וטיפוח שחקנים צעירים כגון: כוכב מכבי נתניה ומלך השערים של ליגת העל דיע סבע, סגנו בראש טבלת מלך השערים חלוץ הפועל חיפה אלון תורג'מן, מלך השערים של הליגה הלאומית רועי זכרי שמשחק בהפועל כפ"ס, קשר מכבי ת"א אייל גולסה, קשר אינגלושטאדט הגרמנית אלמוג כהן, קשר בית"ר ירושלים חן עזרא, חלוץ מכבי פ"ת שלומי ארבייטמן, שחקן גנט הבלגית קני סייף, בלם הפועל רעננה בן והבה, מגן קרית שמונה איאד אבו עביד,חלוץ הפועל רעננה שמעון אובחצירא, דודו ביטון ועוד.

העונה הקסומה של שחקני ההתקפה

אחד הנתונים הנדירים העונה בכדורגל הישראלי קשור למלכי השערים של ליגת העל והליגה הלאומית העונה. באופן מדהים ונדיר מלכי השערים של ליגות אלו מגיעים העונה מבית היוצר לשחקנים של מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק. בליגת העל מככב העונה בראש טבלת מלך השערים דיע סבע שכבש העונה כבר 12 שערים שמהווים 50 אחוזים! מסך כל השערים שכבשה מכבי נתניה העונה [24] כשהוא עושה זאת ב-13 משחקי ליגה בלבד. סבע מציג במדי מכבי נתניה יכולת שיא ובהמשך לעונה הנהדרת שהפגין בעונה שעברה, עת הוביל את מכבי נתניה לליגת העל, הוא ממשיך לסחוף אחריו את קבוצתו לצמרת הליגה.  אחריו בטבלת מלכי השערים נמצא סגנו אלון תורג'מן שאף הוא צמח בטוברוק. תורג'מן שמוביל את הפועל חיפה לעונה פנטסטית כשהוא כובש 8 שערים מתוך 23 שערים שכבשה הפועל חיפה העונה – יותר משליש מהשערים שהקבוצה כבשה. שניהם אגב שיחקו בטוברוק באותם השנים, כשתורגמן בוגר בשנה אחת מדיע סבע.  גם בליגת הלאומית מככב בוגר טוברוק, רועי זכרי, שמוליך את טבלת הכובשים של הליגה עם 11 שערי ליגה. זכרי מוביל את הפועל כפ"ס להתמודדות על העלייה לליגת העל ולמקום השני בטבלה. זכרי כבש העונה 11 שערים מתוך 27 שערים שכבשה קבוצתו [יותר משליש] והוא גם בן גילו של דיע סבע [שנתון לידה 92]. בהחלט מדובר בנתונים נדירים בכדורגל הישראלי ששחקנים שגדלו במועדון אחד מוליכים את טבלאות מלכי השערים.

בבית"ר טוברוק גאים בהצלחה הגדולה: "אנחנו שמחים מאוד לספק נתון נדיר לכדורגל הישראלי. מספק ומרגש לראות בוגרים שלנו מככבים בשתי הליגות הבכירות של ישראל ומובילים את קבוצותיהם לעונות מעולות. המועדון עוקב וממשיך לאחל להם בהצלחה בהמשך העונה".

טוברוק 2017/2018

בנוסף, בקיץ האחרון עבר המועדון ריענון משמעותי עם החתמתו של בני לם למנהל המקצועי של מחלקת הנוער. בטוברוק שמים דגש בימים אלו על איתור שחקנים כישרוניים חדשים למועדון מתוך מטרה לשווקם בעתיד לקבוצות המובילות של הכדורגל הישראלי והאירופי.  בני לם אמר לקראת המבחנים: "אנחנו פותחים בחנוכה את השערים של טוברוק ונותנים צ'אנס לכל שחקני הכדורגל אשר חולמים להצטרף לחממה שהצמיחה כישרונות רבים לכדורגל הישראלי. נקיים יומיים של מבחנים אינטנסיביים שבהם נאתר שחקנים שיכולים להתאים למועדון".

לטוברוק קיימת מעטפת ומענה של לימודים במסגרת פנימייה לשחקנים אשר מגיעים מרחוק ומעוניינים להצטרף למועדון מגיל ילדים א' שנתון 2004 ומעלה.

על השחקנים שמעוניינים להיבחן להגיע עם בגדי ספורט, נעלי כדורגל ובקבוק מים וכן כריך ופרי לאחר האימון.  שחקנים המעוניינים להיבחן מתבקשים לבצע רישום מוקדם ולפנות לסקאוט הראשי של המועדון אמנון זוהר בטלפון נייד: 052-6119974 או למשרדי המועדון: 09-8854426.