נערים א' - על: כאן חיפה ירוקה בבירור

חמישה ימים לאחר שחיפה נצבעה אדום בסיום דרבי הבוגרים, קבוצת נערים א' של מכבי חיפה "קצף" זכתה בניצחון גדול 1:5 במשחק הדרבי מול הפועל, שלמזלה נותרה מעל הקו האדום. הירוקים מרוחקים 9 נקודות מפסגת הטבלה.
פורסם ב: 13/12/2017 14:40:22

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ג'ו הירש - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

קבוצת נערים א' של מכבי חיפה "קצף" חווה עונה מאכזבת למדי. הקבוצה של ערן ססי פתחה את העונה הזו עם ציפיות להיאבק על האליפות, אך בשלב מוקדם הפער בינה לבין המוליכה מכבי ת"א הפך גדול באופן משמעותי. מכבי חיפה העלתה במהלך העונה הזו שחקנים מרכזיים משורותיה לחזק את קבוצת הנוער, ובהם שחקני ההתקפה המוכשרים רועי מרדכי, סוף פודגוארנו, טימוטי מוזי ואנצ' קיזאלווקו. בשבת האחרונה, שבוע אחרי שחזרה ממשחק החוץ מול מכבי ת"א עם הפסד 2:1 - שהגדיל את הפער בין הקבוצות ל-12 נקודות, אירחה מכבי חיפה למשחק דרבי את האדומים של הפועל - שהגיעו מעודדים מהניצחון 1:2 על מ.ס אשדוד, ניצחון שהרחיק אותם 5 נקודות מהקו האדום.

בניגוד לדרבי הבוגרים, כאן לא היה צמוד וכאן זה היה ירוק-לבן hd. שתי הקבוצות לא נפגשו בעונה שעברה למשחק דרבי, מאחר ולא שיחקו באותם מחוזות של הליגה הארצית. כבר לאחר שתי דקות שער שכבש רועי מרדכי העניק למכבי חיפה יתרון 0:1, 18 דקות מאוחר יותר שער שכבש סוף פודגוראנו העלה את מכבי חיפה ליתרון 0:2. האדומים נכנסו למשחק בדקה ה-25 עם שער מצמק שכבש עומר עבאדי בבעיטת פנדל בדקה ה-25 - אך שער שכבש חן ביטון בדקה ה-35 העניק לירוקים יתרון 1:3 בתום המחצית הראשונה, אליה ירדה הפועל בעשרה שחקנים - בעקבות הרחקתו של סיוון בר בכרטיס אדום.

במחצית השניה הירוקים הצליחו בתוך 10 דקות להגדיל את יתרונם בשני שערים: בדקה ה-50 שער של עילאי חג'ג' העלה את מכבי חיפה ליתרון 1:4, בדקה ה-60 שער שני במשחק שכבש רועי מרדכי סגר עניין והעניק למכבי חיפה ניצחון 1:5, שמציב אותה במקום החמישי בטבלה במרחק של 9 נקודות מהפסגה. האדומים של הפועל מקדימים כעת ב-4 נקודות את הקו האדום.

בשבת הקרובה שתי הקבוצות ייצאו למשחקי חוץ: הפועל חיפה תתארח אצל המוליכה מכבי ת"א - ותקווה לחזור משם עם משהו, מכבי חיפה תקווה לשדרג עמדות בחלק העליון בטבלה - כשתתארח אצל מכבי נתניה, אותה היא מקדימה בחמש נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.