נערים ב' - שרון: טעם של עוד בשרון

קבוצת נערים ב' של הפועל הוד השרון, שזכתה בעונה שעברה באליפות מחוז דן של שנתון נערים ג', נהנית ממאזן מושלם בפסגת טבלת השרון של שנתון נערים ב'. המאמן, דור לוי: "המטרה ברורה - להעלות את הקבוצה ליגה".
פורסם ב: 13/12/2017 14:58:43

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים ג' של הפועל הוד השרון ניהלה בעונה שעברה מאבק עיקש וצמוד עם בני יהוד על זכייה באליפות מחוז דן. הכתומים מהשרון כמעט ולא איבדו נקודות, ניצחו את שני המשחקים מול יהוד - וחגגו בסיום העונה זכייה באליפות. לשחקנים ולמאמן דור לוי לא היה יותר מדי זמן לחגיגות, שכן שינוי מבנה הליגות בשנתון נערים ב' והרצון של המועדון שלהם בנציגה בליגה הארצית של העונה שעברה, מחייב אותם לעמוד ביעד ברור - סיום עונה באחד משני המקומות הראשונים של טבלת השרון של שנתון נערים ב'.

בשבת האחרונה התארחה הקבוצה השמחה מהוד השרון למשחק חוץ אצל קבוצת המשנה של מכבי הרצליה, במטרה לשמור על מאזן מושלם בתום 7 מחזורי ליגה. הוד השרון חגגה בסיום חגגה ניצחון 0:3, בזכות צמד שערים של קורן מילר [12 כיבושים מתחילת העונה] ושער של שי עמית - שמציב אותה בפסגת הטבלה. המאמן דור לוי, אמר לאחר סיום המשחק:  "הגענו למשחק חוץ קשה נגד מכבי הרצליה, שהיא קבוצה טובה עם מאמן מצוין . זאת קבוצה שהפסידה במסגרת הגביע בהארכה מול הפועל רעננה מצמרת ארצית צפון. הגענו מוכנים,  ידענו לפתוח טוב את המשחק עם גולים מהירים והמשחק הפך יותר קל. החבר'ה הביאו את עצמם מוכנים מנטלית ומקצועית ברמה גבוהה. זכינו בניצחון מוצדק. כל הכבוד לשחקנים על הניצחון ועל משחק איכותי ונכון. עם קצת יותר ריכוז היינו מגדילים את התוצאה, אבל אנחנו שמחים בחלקנו".

דור לוי מתאר את התהליכים שעברה ועוברת הקבוצה: "היה קיץ לא קל, אחרי שלקחנו אליפות בעונה שעברה  עזבו אותנו שחקנים משמעותיים ובהם: החלוץ יאיר אבס - שעבר להפועל רעננה, המגינים אביתר מאייר טאורי קלמנוביץ'  - שעזבו להפועל כפר סבא. הבאתי במקומם שלושה שחקנים: ממכבי שוהם את החלוץ המוכשר קורן מילר - שפורח אצלנו, את המגן הימיני עדי ברודנר ממכבי הרצליה, ואת המגן השמאלי יואב עמר שהגיע מהפועל פ"ת.  מבחינה אישית היו לי המון הצעות  ממחלקות נוער מהטובות בארץ. לאחר ששקלתי את הדברים החלטתי להישאר במועדון עונה נוספת. המטרה ברורה - להעלות את הקבוצה ליגה. אנחנו משחקים כדורגל שכיף לראות,
אנחנו במקום הראשון - ושם אנחנו רוצים להישאר עד סוף העונה".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.