נוער: הנבחרת סיימה בתיקו ללא שערים מול גרמניה

נבחרת גרמניה זכתה בטורניר החורף המסורתי, אחרי שמשחקה מול נבחרת ישראל הסתיים בתוצאת תיקו 0:0. לגרמנים יחס שערים עדיף על ישראל, בזכות ניצחון גבוה יותר על סרביה. שחקני הנבחרת והצוות חגגו לאחר המשחק יום הולדת 90 לכדורגלן העבר האגדי, שייע גלזר.
פורסם ב: 14/12/2017 17:38:58

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת הנוער של ישראל סיימה בצורה מכובדת את פועלה בטורניר החורף המסורתי. במשחק שהסתיים לפני זמן קצר באצטדיון ר"ג, סיימו השחקנים של אלון חזן ואליקו סודאי בתוצאת תיקו 0:0 את המשחק מול המקבילה של גרמניה - שזכתה במקום הראשון בטורניר. שתי הנבחרות התייצבו למשחק לאחר שניצחו את סרביה - הנבחרת הישראלית בתוצאה 0:1, הנבחרת הגרמנית בתוצאה 0:5. המשחק הועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של ההתאחדות לכדורגל, ובעניין הזה מגיעה מילה טובה לאגף הדוברות והמדיה של ההתאחדות.

הנבחרת הישראלית ידעה שרק ניצחון יעניק לה את הזכייה בטורניר, ובמחצית הראשונה גילתה יוזמה התקפית במטרה לכבוש שערים. במחצית השניה הנבחרת הגרמנית הייתה עדיפה יותר, אך גם היא לא הצליחה לכבוש שערים. המשחק הסתיים בתוצאת תיקו ללא ששערים, שמעניקה לגרמניה את הזכייה בטורניר.

הרכב נבחרת ישראל:

שוער: דניאל פרץ [מכבי ת"א]

הגנה: תומר מכלוף [מכבי ת"א], אלון שטרוזברג [מכבי ת"א], אור בלוריאן [מכבי פ"ת], אסף סלע [מכבי חיפה]

קישור: עדן קארצב [מכבי ת"א], גיל כהן [מ.ס אשדוד], מוחמד כנעאן [מכבי חיפה]

התקפה: איליי חן [מכבי פ"ת], תומר בנבנישתי [מכבי פ"ת],  יוני סיסאיי [מ.ס אשדוד].

מחליפים: שאדי מסרוואה [מכבי חיפה] - נכנס בדקה ה-79 במקום אסף סלע, גיא דהן [מכבי חיפה] - נכנס בדקה ה-67 במקום עדן קראצב, רועי הרמן [הפועל רעננה] - נכנס בדקה ה-79 במקום גיל כהן, תמיר גלזר [מכבי ת"א] - נכנס בדקה ה-67 במקום אילי חן, מופלח שלעאטה [מכבי ת"א] - נכנס בדקה ה-45 במקום תומר בנבנישתי.

לאחר המשחק חגגו שחקני הנבחרת, הצוות המקצועי והניהולי ועובדי ההתאחדות לכדורגל, יום הולדת 90 לכדורגלן העבר האגדי, שייע גלזר, שהגיע יחד עם בני ובנות משפחתו. בהחלט יוזמה מבורכת של הההתאחדות לכדורגל. צוות האתר מאחל למר שייע גלזר המון מזל טוב, הרבה בריאות ואריכות ימים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.