ילדים א' - מרכז 2: קרית גת גדולה על הליגה

קבוצת "צו פיוס" של עירוני קרית גת, שקיוותה להשתבץ במחוז מרכז, ממשיכה להוכיח שהיא גדולה על מחוז מרכז 2. אתמול זכתה הקבוצה של אסף בראון בניצחון 0:2 ביתי על בית"ר ת"א/רמלה - שמותיר אותה עם מאזן מושלם בתום 7 מחזורים, ועם יחס שערים שמדבר בעד עצמו.
פורסם ב: 16/12/2017 13:32:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

עירוני קרית גת היא אחת ממחלקות הנוער שחתומות על התקדמות גדולה במהלך העשור הזה. מחלקת הנוער של קרית גת כבר הוציאה שחקנים שמשמשים מועדונים בכירים - הדוגמות הבולטת ביותר הם אייל אינברום - חלוץ מכבי פ"ת ונבחרת נערים א', נהוראי ביטון - חלוצה המצטיין של קבוצת נערים ב' של מכבי ת"א. שחקנים נוספים שראויים לציון: עילאי חג'ג' - שחקן קבוצת נערים א' של מכבי חיפה, ושלושת שחקני קבוצת נערים ב' של מכבי ת"א - נתי מטייב ורותם והדר מור יוסף.  

בשתי העונות האחרונות עושה רושם שגם באגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל מתייחסים יותר ברצינות למועדון הדרומי, שזכה בעונה שעברה לשיבוץ של קבוצת נערים ג' בליגת מרכז והעונה זוכה לשיבוצים של קבוצות נערים ג' וילדים ב' בליגות מרכז. עם זאת, קבוצה שבהחלט ראויה לשיבוץ בליגה הזו היא קבוצת ילדים א' [זו מליגת מרכז 2. למועדון קבוצה גם במחוז שפלה], שמודרכת ע"י אסף בראון. בקשת מחלקת הנוער של קרית גת לשיבוץ הקבוצה בליגה הבכירה נתקל בסירוב, למרות שמדובר בקבוצה שלדעת המועדון יכולה להשתלב בצורה מכובדת בליגה. מבחן הזמן מוכיח שכנראה שיש משהו בדברים. קרית גת ניצבת נכון להיום עם מאזן של מאה אחוזי הצלחה ב-7 משחקי ליגה ועם יחס שערים של 32 שערי זכות ו-2 שערי חובה.

אתמול אירחה עירוני קרית גת את בית"ר ת"א/רמלה, שהתייצבה למשחק עם מאזן של שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד. האורחים מרמלה היוו יריב ראוי, אך קרית גת לא התקשתה במיוחד בדרך לניצחון 0:2, משערים שכבשו עומר יפרח בדקה ה-27 ורז נמני בדקה ה-70.

ביום רביעי הקרוב [טרם נקבעה שעה] עירוני קרית גת תארח למשחק גביע מסקרן את עירוני נשר - שנחשבת לקבוצה מובילה בליגת חוף.  בסופ"ש תארח הקבוצה למשחק ליגה את הפועל קרית אונו. בית"ר ת"א/רמלה תארח במחזור הליגה הבא את קבוצת קביליו יפו.