ילדים ב' - שרון: חג מכבים שמח לנווה יוסף

קבוצת ילדים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה שומרת על מאזן מושלם בטבלת השרון, אחרי שהנחילה אתמול הפסד ראשון העונה למכבי ת"א צפון. נווה יוסף זכתה בניצחון ביתי 1:2, שמציב אותה ואת היריבה העירונית בירוק עם מאזן מושלם. שחר פוני, מאמן נווה יוסף: "גאווה ענקית לנצח קבוצה כל כך מוכשרת ומאומנת כמו מכבי מכבי ת"א. זאת חוויה שתלווה את הילדים לכל החיים".
פורסם ב: 17/12/2017 16:53:23

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת שנתון 2005 של מ.כ נווה יוסף חיפה ממשיכה את ההתקדמות המרשימה שלה. שבוע לאחר שניצחו בתוצאה מרשימה את משחק הדרבי מול האדומים של הפועל, הצליחו אתמול השחקנים של שחר פוני וטל זלץ לשמור על מאזן מושלם בתום 7 מחזורים - כמו היריבה העירונית בירוק, זאת לאחר שהצליחו לנצח במשחק ביתי 1:2 את מכבי ת"א צפון - שהתייצבה למשחק עם מאזן נטול הפסדים.

המשחק החל במגמה התקפית מצד האורחים מת"א, אך דווקא הקבוצה המארחת היא זו שירדה ביתרון, לאחר שכדור עומק גאוני של רועי זלץ מצא את יובל כהן, שעבר את השוער ומשם המשיך יונתן אטיאס בבעיטה לרשתה של מכבי ת"א - 0:1 לזכות נווה יוסף. התגובה התל אביבית הגיעה כעבור שלוש דקות, בעיטת קרן מוצלחת הסתיימה בשער שוויון 1:1. השליש השני היה שקול ואיכותי ברמתו, אך לא הובקעו בו שערים. בשליש האחרון הקצב ההתקפי הדו צדדי נשר, אך מה שעשה את ההבדל היה בעיטה של יובל כהן לפינה הרחוקה של שער מכבי ת"א - שער שהעניק לנווה יוסף יתרון 1:2, שכמעט ונשמט - אך למזלה השוער אלון ורקל סיכל בצורה מרשימה מצב של אחד על אחד. בסיום, ניצחון מרשים לזכות נווה יוסף.

שחר פוני, מאמן נווה יוסף, אמר בתום המשחק: "גאווה ענקית לנצח קבוצה כל כך מוכשרת ומאומנת כמו מכבי מכבי ת"א. זאת חוויה שתלווה את הילדים לכל החיים. אני חייב לציין את משחק ההגנה המצוין שלנו כמפתח לניצחון. שמחים להתחיל בצורה הזו את העונה, נמשיך לעבוד קשה כדי להמשיך ולהתקדם".

למכבי ת"א צפוי שבוע גדוש במשחקים. ביום רביעי תארח הקבוצה למשחק גביע המדינה את הפועל ראשל"צ מליגת מרכז, ולאחר מכן תארח בסופ"ש את הפועל הוד השרון למשחק ליגה. מ.כ נווה יוסף חיפה מצפה למשחק הליגה הקרוב - משחק חוץ מול מ.ס קדימה/צורן.