נוער - צפון: הפועל כאוכב פתחה פער משמעותי בצמרת

קבוצת הנוער של הפועל כאוכב זכתה בניצחון 3:4 במשחק הצמרת מול מ.ס ג'דיידה/מכר, והיא נהנית ממאזן מושלם בפסגת הטבלה ובמרחק של 5 נקודות מהמקום השני.
פורסם ב: 17/12/2017 17:05:31

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

ימים שמחים במועדון הכדורגל של הפועל כאוכב. קבוצת הבוגרים מוליכה את טבלת צפון א' של ליגה ב' בפער גדול ועושה רושם שהיא בדרך להעפלה לליגה א', בעוד שקבוצת הנוער הולכת בעקבותיה - זאת לאחר שניצחה אתמול 3:4 את משחק הצמרת מול מ.ס ג'דיידה/מכר וכתוצאה מכך היא היחידה שנהנית ממאזן מושלם בצמרת טבלת הצפון, כשלזכותה יתרון של 5 נקודות מהמקום השני.

הפועל כאוכב פתחה בסערה את משחק החוץ מול ג'דיידה/מכר. כבר בדקה הרביעית שער עצמי שנכבש לזכותה העניק לה יתרון 0:1, שש דקות לאחר מכן הכפילה את יתרונה בזכות שער שכבש חמזה זידאנו. הקבוצה המארחת נכנסה למשחק רק בדקה ה-35, שער שכבש סלאח כיאל צימק את התוצאה ל-2:1. את המחצית השניה כאוכב פתחה בסערה, שער שכבש עבדאללה חג'וג' העניק לה יתרון 1:3 בדקה ה-47. בדקה ה-77 כאוכב סגרה עניין, שער שכבש עלי עבדאללה העניק לה יתרון 1:4. הקבוצה המארחת התעוררה רק לקראת הסיום, שער שכבש עלי מאי בדקה ה-85 צימק את התוצאה ל-4:2. בתוספת הזמן שער שני במשחק שכבש סלאח כיאל קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:4 לזכות הפועל כאוכב.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.