ילדים ב' - שרון 2: פרדסיה שומרת על חדות

קבוצת ילדים ב' של הפועל פרדסיה זכתה ביום שישי האחרון בניצחון שישי העונה - הפעם 1:4 על קבוצת המשנה של בית"ר טוברוק. המאמן עמרי לייזר:"משחק כדורגל הכי טוב שלנו העונה".
פורסם ב: 18/12/2017 13:12:39

מאת: אורי שמיר - עורך האתר 

קבוצת ילדים ב' של הפועל פרדסיה ממשיכה בהתקדמות שמאפיינת אותה. הקבוצה של עומרי לזר עושה רושם שעשתה בצורה אידיאלית את המעבר משנתוני ה-11 לשנתוני השמיניות. ביום שישי האחרון זכתה הקבוצה בניצחון ביתי 1:4 על קבוצת המשנה של בית"ר טוברוק, כעת מאזנה עומד על שישה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת - בהחלט מאזן מרשים.

אז מה היה ביום שישי האחרון? השליש הראשון התאפיין מצד פרדסיה בהנעת כדור מסודרת וביוזמה התקפית. לקראת סיום השליש פרדסיה עלתה ליתרון 0:1, משער בבעיטה במצב נייח 35 של עמרי מסרנו 1-0. בתחילת השליש השני נפסקה בעיטת פנדל לזכות פרדסיה, אותה בעט בצורה מדויקת עידן רוזן - שהעלה את קבוצתו ליתרון 0:2. באמצע השליש פרדסיה כבר עלתה ליתרון 0:3, שוב בשער ממצב נייח מרגלו של עמרי מסרנו. צמד הקפטנים של פרדסיה הוליכו אותה ליתרון 0:3. בשליש האחרון פרדסיה ערכה חילופים שהביאו לכך ששותפו כל סגל השחקנים , 5 דק׳ לסיום המשחק  פעולה אישית יפה של אחד משחקני טוברוק הסתיימה בשער, שצימק את התוצאה ל-3:1. בהתקפה האחרונה של המשחק פרדסיה הבקיעה שער נוסף. ההתקפה התחילה בצד שמואל אצל אופק ברני, שבעט לעבר שער טוברוק, הכדור נהדף לעברו של רון סבג - שכבש את השער שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 לזכות פרדסיה.

עמרי לייזר, מאמן פרדסיה אמר בתום המשחק: "זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. משחק שהתבסס על כדורגל מרגל לרגל, שהתחיל אצל הבלמים שנתנו משחק שקט מאחורה. זה היה משחק עם סבלנות, הנעת כדור מסודרת ומאורגנת.  הדגש שאני שם הוא על כדורגל מסודר והתקפי כמה שאפשר. אנחנו  ממשיכים לעבוד קשה מאימון לאימון. לשמחתי, התוצאות מגיעות".

ביום שישי הקרוב פרדסיה תקווה להמשיך במומנטום החיובי, כשתארח את קבוצת המשנה של הפועל רמת השרון - שגם היא עם מאזן מצוין, שעומד לעת עתה על חמישה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. בית"ר טוברוק תתארח אצל קבוצת המשנה של הפועל כפר סבא - לה מאזן שעומד על שישה ניצחונות והפסד אחד.