ילדים א' - מרכז 2: צפרירים חולון מוכנה לגביע

קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון זכתה בשבת האחרונה בניצחון שלישי העונה - 3:4 במשחק החוץ מול הפועל ראשל"צ מערב - שנחלה הפסד ראשון העונה. המאמן אשר קורקוס:
פורסם ב: 19/12/2017 09:28:10

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שש קבוצות בליגת מרכז 2 בשנתון ילדים א' ניסו להנחיל הפסד ראשון העונה להפועל ראשל"צ מערב - ולא הצליחו לעמוד במשימה. בשבת האחרונה אירחה הקבוצה מעיר היין את צפרירים חולון למשחק ליגה במסגרת המחזור השביעי. מה שלא הצליחו לעשות יריבותיה של ראשל"צ בששת המחזורים הראשונים, הצליחה השכנה מהצפון לעשות.

צפרירים חולון פתחה את המשחק בסערה. שערים שכבשו אופק אשכנזי [2], יוסי אליהו [9] ואליהו איילי [15] העניקו לצפרירים יתרון 0:3 בשלב מאוד מוקדם, יתרון שעשוי היה להצמיח לולא החמצת בעיטת פנדל בדקה ה-17. הפועל ראשל"צ מערב נכנסה לעניינים רק בדקה ה-30, עם שער שכבשה וצימק את התוצאה ל- 3:1. במחצית השניה הצליחה הקבוצה המארחת לחולל קאמבק מרשים, שערים שכבשו שחקניה בדקות ה-45 וה-55 יצרו שוויון 3:3. בעוד שהקבוצה המארחת ניסתה להשלים מהפך מדהים, המילה האחרונה הייתה של צפרירים חולון - שער שכבש בדקה ה-69 ישי ביינסין העניק לחולון ניצחון 3:4, שמהווה ניצחון שלישי העונה.

אשר קורקוס, מאמן צפרירים חולון, אמר בתום המשחק: "זה היה אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונה. החבר'ה גילו בגרות ואופי. למרות שאיבדנו יתרון גדול, לא נלחצנו והמשכנו לשחק התקפי והבקענו את שער הניצחון לקראת סיום המשחק. ביום רביעי יש לנו משחק גביע מול מכבי פ"ת צפון מליגת השרון, בתקווה לעוד משחק מוצלח".

בסופ"ש שתי הקבוצות יחזרו למעגל משחקי הליגה. צפרירים תארח למשחק דרבי את א.ס קהילתי חולון, בעוד שהפועל ראשל"צ מערב תתארח אצל מכבי רחובות.