נערים ג' - מרכז: מודיעין שוטה לחיים

קבוצת נערים ג' של עירוני מודיעין הצליחה בשבת האחרונה לחזור מפיגור של שני שערים ולכבוש שער שוויון דרמטי שתי דקות לסיום, במשחק הביתי מול המוליכה בוקר המחזור - מכבי ת"א דרום, שהסתיים בתוצאת שוויון 3:3. ליאל שוטה כבש שלושער לזכות מודיעין.
פורסם ב: 19/12/2017 09:56:29

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב


ליגת המרכז של שנתון נערים ג' קלטה העונה לשורותיה מספר קבוצות שבעונה הקודמת לא שיחקו בליגת המרכז של שנתון ילדים א', כולן עוברות חבלי קליטה לא פשוטים. עירוני מודיעין - שבעונה שעברה שיחקה בליגת דן 1, חתומה על התוצאה המרשימה של השבת האחרונה - שוויון 3:3 במשחק הביתי מול מכבי ת"א דרום. השניה. למודיעין הייתה זו נקודת ליגה שישית, בעוד שמכבי ת"א נאלצת כעת לחלוק את פסגת הטבלה עם הפועל ראשל"צ - שנצמדה אליה עם מספר נקודות זהה.

מכבי ת"א דרום הייתה קרוב מאוד לשמירה על בלעדיות בפסגת הטבלה. הקבוצה של אורי דוד כבר הוליכה 0:2 בשלב לא מאוחר של המשחק, בזכות שער שכבש אלעד קפלן בדקה ה35 ושער עצמי שנכבש לזכותה בדקה ה-45. התגובה של מודיעין הגיעה די מהר, צמד שערים שכבש ליאל שוטה - שבעונה שעברה כבש 50 שערים במדי קבוצתו ובמדי קבוצת נערים ג', הביאו לשוויון 2:2. בדקה ה-70 מכבי ת"א שוב מצאה את עצמה בעמדת יתרון, שער שכבש ענר אושמנדי בדקה ה-70 העלה אותה ליתרון 2:3. שתי דקות בלבד הפרידו בין מכבי ת"א לניצחון, אך דווקא אז ליאל שוטה השלים שלושער, כבש את שערו השביעי העונה וקבע את תוצאת המשחק - שוויון 3:3.

לשתי הקבוצות צפוי המשך שבוע מאתגר במיוחד. מכבי ת"א תתארח מחר למשחק גביע אצל הפועל חיפה 2 מליגת חוף, ובשבת הקרובה תארח למשחק המרכזי של המחזור את הפועל ראשון לציון. עירוני מודיעין תתארח אצל הצלע השלישית המרכזית במאבק הצמרת, מ.ס אשדוד.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.